Nie jesteś zalogowany.

Dear visitor, welcome to Forum SpaceAdventure. If this is your first visit here, please read the Help. It explains how this page works. You must be registered before you can use all the page's features. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Karol9867

Beginner

Skąd?: Kielce

21

Monday, June 15th 2009, 8:05am

ej ale żeby nie było tego przelicznika 1pkt = 1 zł z poszukiwań bo tak jak w evencie nagrody + 100 lvl zbierze

22

Monday, June 15th 2009, 10:48am

Uważam że nie jest to dobry pomysł.
Przynajmniej z punktu widzenia kogoœ kto nie gra i nigdy nie będzie grał na tyle intensywnie, aby włšczyć sie do wyœcigu o nagrody rzeczowe. Podniesienie ceny za premium (bo de facto to jest podniesienie ceny, i to o 100 % - nie oszukujmy się ze jest inaczej) da efekt odwrotny do zamierzonego. Premium i tak już jest bardzo drogie zważywszy na to co oferuje gra.

Nagrody nie podniosš atrakcyjnoœci gry, bo stanowiš o niej po pierwsze - ludzie, po drugie - cały zestaw czynników definiujšcych grywalnoœć - grafika, system, możliwoœci, itd.

Szczerze wštpię że zaraz wszyscy sie rzucš na nagrody , może 10 % grajšcych potraktuje to ambicjonalnie i wkręci się w nabijanie punktów. Natomiast prawdopodobnie z 50 % zrezygnuje z premium za takš cenę. Zauważmy ze i tak jest kilkanaœcie aktywnych osób które dużo grajš i efekt będzie taki ze admin tych co i tak dużo grajš obdaruje prezentami kosztem tych co grajš mniej. Ja nie zgadzam sie na to. Nie mam zamiaru komukolwiek robić prezenty.

Najlepszy efekt na zwiększenie aktywnoœci dałoby prawdopodobnie obniżenie ceny premium / wydłużenie premium , oraz wprowadzanie zmian podnoszšcych atrakcyjnoœć gry a nie tego typu akcje

Pozdrawiam

Locutus

Skąd?: POLSKA

23

Monday, June 15th 2009, 1:05pm

Albo można też zrobić coœ takiego że te osoby które chcš wzišć udział w tym wysyłały by oddzielny sms za 5 zł albo przelewem???
[URL=http://www.spaceadventure.pl/zobacz,8402.html][/URL]

Maro400

Administrator

Skąd?: Tarnobrzeg

24

Monday, June 15th 2009, 1:09pm

W najbliżym czasie czeka nas wiele ciekawych zmian: dodatkowe mozliwosci w grze jak rowniez np. wlasny program w telewizji internetowej lookr.tv (jesteœmy juz na etapie pisania scenariusza). Wiecej o nowosciach w osobnych postach jak będziemy mieć jakies konkrety.

Odnosnie tego co napisal Loc:
Jedynym naszym celem jest zwiekszenie atrakcyjnoœci gry, a nie to zeby gracze, ktorzy malo graja fundowali nagrody najlepszym, dlatego:
Konta będzie mozna wykupic na starych zasadach ale przelewem, karta, przez żabkę lub paypal.
Niestety to tak wyglšda ze prowizje za płatnoœci SMS sa bardzo duże (zostaje niecałe 40%). Nie chcemy oferowac nagród w postaci przelotki do USB, ale zwiekszyc atrakcyjnoœć gry, oferowac ciekawe nagrody, zapraszac graczy do udzielania wywiadów w TV.

Wydaje mi się, ze jest to ciekawa propozycja, tym bardziej ze zostawiamy furtkę dla osob, ktore nie chcš płacić więcej.

Możliwoœc wygrania nagrody maja wszyscy, zarowno darmowe konta jak i platne. Wszystkie warunki konkursu i zdobywania punktow (tak zeby bylo sprawiedliwie dla wszystkich) sa do ustalenia - czekamy na propozycje.

Skąd?: WaWa

25

Monday, June 15th 2009, 3:32pm

pomysł bardzo dobry, urozmaici grę i może uaktywni trochę graczy

apostata

Niezarejestrowany

26

Monday, June 15th 2009, 8:13pm

Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł możliwe, że więcej graczy będzie grać, gra stanie się bardziej popularna oraz ludzie dostanš coœ praktyczne za nic... jeżeli opracuję się przelicznik na tyle sprawiedliwy to praktycznie każdy gracz będzie miał szansę wygrać coœ.

Mogłoby to działać na zasadzie że pojawi się nowa pozycja w rankingu nie wiem o jakiej nazwie może np. liczba pkt. (na pewno wymyœli się lepszš) rzecz jasna ten ranking by się zerował dajmy na to co 2 miesišce i byłyby wysyłane nagrody... można by jeszcze zrobić tak żeby osoba która np. wygra mp3 nie mogła by w następnym "wyœcigu po nagrody" uczestniczyć dopiero w kolejnym tylko po to żeby dać szanse również innym.

Przelicznik 1zł=1pkt to moim zdaniem zły pomysł bo gracze +100 dostajš więcej za poszukiwania, polowania oraz same walki więc uważam że ten przelicznik jest kompletnie nie trafionym pomysłem. Również aukcji nie powinno się uwzględniać bo ludzie mogli by specjalnie kupować i sprzedawać rzeczy tylko po to by nabić sobie jakieœ punkty.

DaviD

Właściciel Imperium

Zainteresowania: Technologia, Architektura, Era kosmiczna :), Avatar ;]

27

Monday, June 15th 2009, 8:29pm

Jeœli za aktywnoœć to np. wyruszenie na poszukiwania 1 punkt, wygrana walka z graczem 1 punkt, wpłacenie do klanu ileœ tam złota (zależnie od levelu) 1 punkt itd., bo chodzi przecież o aktywnoœć w grze a nie zarobki :).

This post has been edited 1 times, last edit by "DaviD" (Jun 16th 2009, 10:52am)

apostata

Niezarejestrowany

28

Monday, June 15th 2009, 8:36pm

Quoted

DaviD napisał(a)
Jeœli za aktywnoœć to np. wyruszenie na poszukiwania 1 punkt, wygrana walka z graczem 1 punkt, wpłacenie do klanu ileœ tam złota (zależnie od levelu) 1 punkt itd.

dokładnie David za wszystko powinien być 1 PKT to by było najbardziej sprawiedliwe uważam

Jeans7

Beginner

Skąd?: Żuromin

29

Monday, June 15th 2009, 9:27pm

No. Bo tak to będš wygrywali 100+ lvl

patsok

Niezarejestrowany

30

Tuesday, June 16th 2009, 11:38am

Quoted

DaviD napisał(a)
wpłacenie do klanu ileœ tam złota (zależnie od levelu) 1 punkt itd.,

nie chwalac sie bym chyba wygral ;p

apostata

Niezarejestrowany

31

Wednesday, June 17th 2009, 6:35pm

znam goœcia co jest sponsorem klanu i wpłacił sam prawie 1000k na klan a po za tym to sie chyba by nie liczyło co zrobiłeœ tylko co będziesz robił

patsok

Niezarejestrowany

32

Friday, June 19th 2009, 12:54pm

apostata 1 mln to malo wplaty na klan, ja tryle za jednym razem wplacilem

maurycy

Beginner

Skąd?: Warszawa

Zainteresowania: Nauka

33

Saturday, June 20th 2009, 12:28pm

mi sie pomysl nie podoba! no chyba ze zle zrozumialem ...
Mam swoje zdanie!

34

Thursday, July 16th 2009, 8:36am

Przelicznik za złoto

DaviD ten pomysl wydaje mi sie nieprzydatny gdyz odoby z wyzszym lvl'em zdobywaja wiecej kasy za poszukiwania niz ci z nizszym lvl'em.

Tyronom ta gra nie jest droga, ale podejrzewam ze nie jestes jeszcze pelnoletni i rozumiem ze te ceny to dla ciebie koszmar.

Jeans7 zgadyam sie z toba

apostata 1 pkt za wsyzstko NIE wplacajac minimalna ilosc zlota do klanu dostajesz pkt i tak bez konca lapiesz pkt

apostata

Niezarejestrowany

35

Thursday, July 16th 2009, 7:39pm

masz rację pulpik więc można by zrobić to w taki sposób żeby wogóle nie brać pod uwagę wpłacania kasy na klan bo faktycznie można by sobie pkt nabijać...

Tyronom

Beginner

Skąd?: Szczecinek

36

Friday, July 17th 2009, 7:10pm

Puplik
Kasa to nie koszmar, ale jak mam za grę płacić to mi się odechciewa...

OdwiedŸ mnie:)

GeralT

~Metallica Fan~

37

Thursday, August 6th 2009, 9:25am

Maro to jak z tym pomysłem? Bo ja jestem na tak :))

Twórca

Beginner

Skąd?: (Koszalin/Worcester)

Zainteresowania: Wiele, wiele ; p

38

Thursday, November 19th 2009, 9:37pm

Mi sie ogólnie pomysł podoba,chociaż ja będę inwestował tylko w paysafecard(angliia:)) i właœnie teraz na temat Anglii jeżeli wygrał by ktoœ z zagranicy to maro zainwestował bys w przesyłkę czy ci to nie wchodzi w rachubę , bo na pewno ja jedyny z zagranicy nie jestem :)

39

Thursday, November 19th 2009, 10:00pm

Dobry pomysł, urozmaiciło, by to grę. Ale nagrody może w postaci złota?

40

Monday, November 30th 2009, 11:57am

RE: Nagrody rzeczowe za aktywnš grę

Ja jestem na ZA
Ale nie liczšc pkt za złoto , bo jak ktoœ ma już kopalnie rozbudowane to słabszy gracz jest bez szans na jakškolwiek nagrodę.
W sumie słabszy gracze majš mniejsze szanse na pkt. , nie każdego stać na sms-a ,
musiało by być liczenie pkt. proporcjonalnie do lvl graczy ,
takie jest moje zdanie.

Oceń ten temat