Nie jesteś zalogowany.

S.g

Dear visitor, welcome to Forum SpaceAdventure. If this is your first visit here, please read the Help. It explains how this page works. You must be registered before you can use all the page's features. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

adiXXXL

Niezarejestrowany

1

Thursday, January 7th 2010, 9:28pm

S.g

Pomysł miał by polegać na tym , że w dziale "Nasza Twórczoœć" miało by powstać podforum a nazwie "Sygnatura Tygodnia" . Miało by to polegać na tym , że Co tydzień zakładał bym w tym podforum nowy temat np S.G.(sygnatura tygodnia)1(1 oznacza który to już konkurs) .Dawał bym tam temat i rozmiary pracy np temat Nowy Rok rozmiary 450:150 lub na odwrót i pisze tam również pracy majš zostać nadesłane do mnie od tego do tego ja patrze czy praca ma odpowiedni rozmiar jeżeli nie to pisze zeby poprawił rozmiar nastepnie umieszczam prace na forum i będzie odbywało się głosowanie przez 3 dni praca nie beda podpisane zeby głosowania nie były ukartowane zwyciezca dostawał by na tydzien range na forum winner S.G.1(wzależnosci który konkurs wygrał) i jeszcze np za wygranie 3 konkursów dostawał by jeszcze jakas nagorde nie wiem jaka

Pisałem do dancer4love na ten temat i na inne ale nie otrzymuję żadnej odpowiedzi więc nie wiem ja podforum nie moge tworzyc jezeli w ogóle się da ale jak się spodoba to myœlę ze jakos da sie załatwic przy okazji zamieszczam ankiete

maurycy

Beginner

Skąd?: Warszawa

Zainteresowania: Nauka

2

Monday, January 11th 2010, 2:16pm

mysle ze jak by to weszlo to po 2,3 tygodniach z dwie jedna lub wcale wkoncu osob by to przesylalo ... wiec nie widzse w tym sensu. ;)
Mam swoje zdanie!

3

Friday, January 15th 2010, 9:24pm

Fajny pomysł tylko za mało osób, by pewnie uczestniczyło.

Magos

Opiekun konkursu MISS

Skąd?: Opole

4

Tuesday, February 9th 2010, 8:36am

Ja na pewno nie :P

lmb50

Beginner

Skąd?: Ostrołęka

Zainteresowania: Wyścigi rowerowe gimp

5

Tuesday, February 9th 2010, 2:34pm

Ja na pewno bym uczestniczył

Vegnagun

Intermediate

Skąd?: Świdnica

Zainteresowania: Grafika, Programy do grafiki m.in. GNU Image Manipulation Program (GIMP), Talker, Życie towarzyskie.

6

Tuesday, February 9th 2010, 5:25pm

ja aktualnie nie tworzę sygn więc jedynš mojš sygnaturš byłaby ta tutaj :P której używam

Zajrzyj do mojej fabryki:
SYGNATUR | AVATARÓW

lechita123

Trainee

Zainteresowania: Piłka Nożna

7

Tuesday, February 9th 2010, 5:54pm

Ja na pewno uczestnicze spox pomysł

Vegnagun

Intermediate

Skąd?: Świdnica

Zainteresowania: Grafika, Programy do grafiki m.in. GNU Image Manipulation Program (GIMP), Talker, Życie towarzyskie.

8

Thursday, February 11th 2010, 2:04pm

No to moja odpowiedŸ jest już inna ;) Zainstalowałem programy graficzne i jak widać moja sygna się zmieniła tak jak moje zdanie :P Uczestniczyłbym ale zależy jaki by był temat ;)

Zajrzyj do mojej fabryki:
SYGNATUR | AVATARÓW

Oceń ten temat