Nie jesteś zalogowany.

Dear visitor, welcome to Forum SpaceAdventure. If this is your first visit here, please read the Help. It explains how this page works. You must be registered before you can use all the page's features. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Arkson

Niezarejestrowany

1

Thursday, January 7th 2010, 5:54pm

Konto

Witam, mam propozycje a mianowicie chodzi mi o możliwoœć usunięcia konta wtedy byłoby mniej opuszczonych kont których jest masa, co o tym sšdzicie?

adiXXXL

Niezarejestrowany

2

Thursday, January 7th 2010, 6:12pm

Pomysł dobry.

Tylko że ja bym to trochę lepiej zrobił . Po dłuższej nieobecnoœci użytkownika konta np.30dniach konto by się kasowało , a jak ktoœ by chciał bezpoœrednio usunšć konto to to jakoœ by można było ustawić (nie wiem jak) żeby konto automatycznie się skasowało lub też po kliku dniach .

adiXXXL

Magos

Opiekun konkursu MISS

Skąd?: Opole

3

Thursday, January 7th 2010, 7:45pm

A jak ktoœ sobie robi przerwę , albo gdzieœ wyjeżdża itp.

Arkson

Niezarejestrowany

4

Thursday, January 7th 2010, 7:59pm

Od tego były urlop.

maurycy

Beginner

Skąd?: Warszawa

Zainteresowania: Nauka

5

Monday, January 11th 2010, 2:20pm

nie, najlepiej jakby po 5 miesiacach konto automatycznie sie usuwalo ... bo masa jest kont co ostatnie logowanie bylo nawet ponad rok temu ...
moim zdaniem ten temat powinien byc oznaczony jako waazny :P bo przez te konta pamiec tylko sie zapelnia w serwerze i grac nie mozna ^_^
a co do usuniecia konta recznie to nie zgodze sie z tym, najlepiej pisac do marka lub GM z prosba o usuniecie konta. :)
Mam swoje zdanie!

Arkson

Niezarejestrowany

6

Tuesday, January 12th 2010, 3:44pm

Automatyczne usuwanie to też dobry pomysł ale możliwoœć ręcznego usuwania też by się przydała, bo Marek może mieć ważniejsze sprawy na głowie niż kasowanie komuœ konta i nie wiadomo kiedy by usuwał a tak można zrobić to od razu. :)

Maro400

Administrator

Skąd?: Tarnobrzeg

7

Tuesday, January 12th 2010, 4:45pm

Z usuwaniem kont jest więcej zamieszania, niż to, że konto stoi. Już widzę masę zgłoszeń, że ktoœ mu konto usunšł, a po usunięciu nie ma żadnej szansy na odzyskanie.

adiXXXL

Niezarejestrowany

8

Monday, January 25th 2010, 8:36pm

Temat przestarzały

Zamykam

adiXXXL

Oceń ten temat