Nie jesteś zalogowany.

Vegnagun

Intermediate

Skąd?: Świdnica

Zainteresowania: Grafika, Programy do grafiki m.in. GNU Image Manipulation Program (GIMP), Talker, Życie towarzyskie.

1

Saturday, March 6th 2010, 5:52pm

Nowe posty

Dziś zajrzałem na forum żeby sprawdzić czy są jakieś nowe posty lub tematy. W mojej fabryce sygnatur było zamówienie którego nie czytałem ale planetka obok tematu była szara. Pomyślałem że może bezmyślnie kliknąłem wcześniej i w ogóle nie przeczytałem i dlatego planetka nie była niebieska. Wchodzę później na forum a tam w Pomysłach i propozycjach jest nowy temat którego nie przeczytałem a planetka szara ! Proszę o jakieś wyjaśnienie. ;)

Zajrzyj do mojej fabryki:
SYGNATUR | AVATARÓW

lechita123

Trainee

Zainteresowania: Piłka Nożna

2

Saturday, March 6th 2010, 7:59pm

Mi też się tak zdarzało pewniepo jakimś czasie posty się starzeją

Vegnagun

Intermediate

Zainteresowania: Grafika, Programy do grafiki m.in. GNU Image Manipulation Program (GIMP), Talker, Życie towarzyskie.

3

Saturday, March 6th 2010, 8:05pm

Znów ta sama sytuacja :huh: lechita123 napisał posta i znów planetka jak była tak jest.

Edit: W zakładce klany działa dobrze tylko w niektórych działach tak jest.

SYGNATUR | AVATARÓW

Maro400

Administrator

Skąd?: Tarnobrzeg

4

Saturday, March 6th 2010, 8:27pm

W razie wątpliwości możesz klikać Lupę w wyszukiwarce w prawym górnym rogu, gdzie znajdziesz więcej opcji na znalezienie nieprzeczytanych postów.

Vegnagun

Intermediate

5

Sunday, March 7th 2010, 10:52am

Dziękuje za pomoc bo nie wiedziałem jak sprawdzić czy są nowe posty ;) Temat do zamknięcia.

SYGNATUR | AVATARÓW

lechita123

Trainee

Zainteresowania: Piłka Nożna

6

Monday, March 8th 2010, 8:26am

Ja też dziękuje bo nawet nie wiedziałem że takie coś istnieje

Vegnagun

Intermediate

7

Monday, March 8th 2010, 8:41am

Musiało przecież istnieć :P

SYGNATUR | AVATARÓW

Oceń ten temat