Nie jesteś zalogowany.

Big Ryder

Niezarejestrowany

21

Monday, May 10th 2010, 3:59pm

Co tam tydzień różnicy.
Proponuję aby obecna loteria odbywała się 2 razy w tygodniu.

Vegnagun

Intermediate

Skąd?: Świdnica

Zainteresowania: Grafika, Programy do grafiki m.in. GNU Image Manipulation Program (GIMP), Talker, Życie towarzyskie.

22

Monday, May 10th 2010, 4:41pm

Dobry pomysł :) Będzie większa szansa na wygraną.

Zajrzyj do mojej fabryki:
SYGNATUR | AVATARÓW

Big Ryder

Niezarejestrowany

23

Monday, May 10th 2010, 4:48pm

Szansa się podwoi na wygranie w loterii ;)

colddisc

Beginner

Skąd?: się biorą tacy ludzie jak Ja?

Zainteresowania: nie świadczą o tym, jakim jestem człowiekiem!

24

Tuesday, May 11th 2010, 7:26am

Vegna ale Ty jesteś NOBEM...
piszesz posty tak... jakbyś miał na to wpływ...
w rzeczywistości nic nie zdziałasz, a masz poparcie tylko wśród 13 latków siedzących 10 godzin dziennie przed kompem...
jeśli lubisz to, to ok...
i nie pisz, że post mój to SPAM... jak chcesz to napisać zgłoś modkowi a nie publicznie... bo twój post też będzie SPAMEM!!
w kwestii pomysłu (żeby nie było że to spam), to jestem przeciw... Zachęcanie ludzi do loterii jest nieuczciwe... w prawdziwym życiu jest tak, że liczy się tylko na własne umiejętności i tyle ile się zapracuje, taką się dostanie zapłatę... tak samo jak ktoś wierzy, że wygra milion w totka... jednemu się uda i będzie Happy, ale 10 milionów polaków na tego jednego nie wygra, więc jaki tu sens i LOGIKA??

teraz naturalną reakcją Vegny będzie tzw. Obrona i kontratak i zaraz usłyszę jakiś dziecinny tekst:)
pozdrawiam wszystkich forumowiczów bo jest ich strasznie mało (aktywnych)
8| 8| Ieśli f mojim pośće som błendy, to śię nie pszejimói po mam Dysleksję 8| 8|
www.delphi.forumex.pl
____________________________________________________________________________________________________

25

Tuesday, May 11th 2010, 1:16pm

No właśnie trochę odbiegając od tematu to ty Veg tutaj spamujesz 8 postów w jednym temacie? Co drugi post to twój jest. WTF?
I powtarzasz opinię innych...

Veg, ale to jest magia loterii :) :) :)

Ale właśnie to jest magia loterii :) W Lotto ludzie nie narzekają jak ktoś wygra parę milionów :P

Vegnagun

Intermediate

Zainteresowania: Grafika, Programy do grafiki m.in. GNU Image Manipulation Program (GIMP), Talker, Życie towarzyskie.

26

Tuesday, May 11th 2010, 1:27pm

Dobra ;) colddisc śmieszy mnie twoja głupota.Pisz sobie że jestem taki i owaki ale będę miał to gdzieś. Mam być jedyny i niepowtarzalny i takim jak teraz jestem takim pozostanę.

SYGNATUR | AVATARÓW

colddisc

Beginner

27

Wednesday, May 12th 2010, 6:58am

teraz użyję twojej broni:

"Nie spamuj, temat zażaleń jest w innym miejscu"

Ja też miałbym dość jakbym cały czas robił bez pomyślenia a później by mi wszyscy zwracali uwagę...

Jesteś uparty, bo zamiast przyjąć rady i zmienić się to Ty jesteś kim byłeś!
Po co?? Chcesz być niepowtarzalny?? To rób mądrze, bo takich ludzi jest mało i to jest niepowtarzalne, bo głupota jest bardzo powtarzalna w tym świecie i raczej tym nei zabłysniesz!

Pomyśl jakby inni to odebrali gdybyś się zmienił... Nabraliby do CIebie respektu (jeśli tego oczekujesz)
A może spróbuj chociaż?? przez tydzień spróbuj podejść do ludzi inaczej niż teraz i zobacz efekty, nigdy nie reaguj od razu, bądź stanowczy ale i litościwy, bądź twardy ale i miękki, to wsyzstko zależy od sytuacji w której się znajdziesz... Chociaż spróbuj, jeśli spróbujesz i po Tygodniu powiesz, że to było do kitu już nigdy więcej się nie odezwę tak do Ciebie ani nie skomentuje twojej wypowiedzi
8| 8| Ieśli f mojim pośće som błendy, to śię nie pszejimói po mam Dysleksję 8| 8|
www.delphi.forumex.pl
____________________________________________________________________________________________________

Vegnagun

Intermediate

28

Wednesday, May 12th 2010, 7:14am

Jak mam się zmienić ? Odkąd z Plessiem rozmawiałem na ten temat próbuje jak mogę a efekt jest nadal taki sam. Tego już raczej nie da się zmienić.

SYGNATUR | AVATARÓW

colddisc

Beginner

29

Wednesday, May 12th 2010, 8:38am

spróbuj na talkerze:)
np. jak będzie dużo osób, to sobie cichutko siedzisz i pilnujesz... nie angażujesz się, i jak wyłapiesz coś niestosownego, ban, od razu, bez upomnienia!! tylko musisz na 100% być pewny swojej decyzji:)
tak możesz poćwiczyć... nie musisz się angażować w każdą rozmowę:)
jak chcesz pogadać na talkerze to wchodzisz tylko pogadać, ale nie banować...
Jak wchodzisz pilnować, to pilnujesz atmosfery i nie angażujesz się:)
najlepiej jest podejmować decyzje w skupieniu, jak za dużo dzieje się do okoła to nie wiadomo co robić, i nie jest się w 100% pewnym swojej decyzji.
A widać że się starasz na talkerze, bo widać, że się wstrzymujesz przed wymierzeniem np. kary (w tym przyp. ban) bo uważam, że chciałeś dojść do tego, czy na pewno się on należy.
Dlatego jak nie jesteś czegoś pewien, najlepiej spytaj czemu ktoś tak a tak postąpił. Możesz tez powiedzieć, że wcale nie chcesz mu dawać Bana, ale jesteś uczciwy i sprawiedliwie oceniłeś kogoś, dajesz bana an krótki czas żeby ochłonął:)
Vegna uważam, że dobrze robisz, tylko po prostu lepiej, jak zamiast 5 razy pomyśleć co napiasć to po napisaniu 5 razy pomyśl czy coś zmienić w tym:)
a na pewno nie pomyślisz angażując się w rozmow na talkerze, bo z jednej strony masz dać komuś bana, a z drugiej ktoś CIę o coś zapyta, ktoś inny też coś głupiego zrobi, i się zdekoncentrujesz:)
Nie chcę Ci narzucać tego jak masz coś robić, jak masz wykonywać pracę. Ale wiem, że na pewno się postarasz bo jesteś bardzo zaangażowany i Ci zależy:)
Rzym nie zbudowano od razu. Trzeba czasem na prawdę dużo czasu do efektów:)
Np. Moi rodzice musieli czekać 20 lat od momentu jak się urodziłem, żeby mogli powiedzieć teraz "To mój syn", czego kilka lat temu mogli się tego wstydzić...
Pozdrawiam
www.delphi.forumex.pl

Vegnagun

Intermediate

30

Wednesday, May 12th 2010, 2:24pm

No ja jestem dość gadatliwy niestety i chcę być wszędzie tam gdzie jakaś ciekawa rozmowa się toczy i zawsze się w nią włączam. Co do tego dekoncentrowania to racja - często tak jest :/ Dobrze spróbuje się trzymać tego co napisałeś :) A teraz przepraszam Ciebie colddisc za to wszystko i przepraszam że piszę w tym temacie coś co nie powinno się tu znajdować.

SYGNATUR | AVATARÓW

colddisc

Beginner

31

Thursday, May 13th 2010, 6:28am

Vegna nawet nie wiesz jak się cieszę że nie ma już sporu między nami:)
wiedz, że od teraz będę Cię wspierał jeśli będziesz miał jakiś problem:)
taka współpraca może się nam opłacić:)
www.delphi.forumex.pl

vaughan

Super Moderator

32

Saturday, July 31st 2010, 3:16pm

Ja bym zrobił tak : co tydzień byłyby losowania mniejszych kwot, a co dwa tygodnie losowania większych. Prosta matematyka - byłoby około 6 losowań (miesiąc ma 4 tygodnie więc 4x małe i 2x duże) gracz miałby możliwość udziału w dwóch losowaniach w miesiącu, niezależnie jakich. Wybierasz, w którym losowaniu chcesz wziąć udział. W tych mniejszych losowaniach wygrywałoby np 40 osób, a w tych mniejszych 15, tak żeby była mniejsza szansa na wygraną dużych pieniędzy.
Potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki - bierzesz małe losowanie. Numerki cię nie obchodzą - wybierasz losowanie duże, ponieważ nie wygrasz to nic się nie stanie, a zastrzyk gotówki zawsze się przyda :)
Dodatkowo kwotę trzeba by było ustalić odpowiednią do LVL, ponieważ 10.000zł to jest nic ;) Nawet jeżeli miałbym dostać to za nic, to mi na niskim lvl nawet na 1 statę nie starczy
W razie problemów pisać na PW :)

Big Ryder

Niezarejestrowany

33

Sunday, August 1st 2010, 10:33am

No, i ładne podsumowanie, tak to powinno wyglądać ...

BruceLee

Beginner

Skąd?: Stąporków

Zainteresowania: Grać w SA

34

Monday, August 2nd 2010, 7:52am

bardzo dobre;)