Nie jesteś zalogowany.

colddisc

Beginner

Skąd?: się biorą tacy ludzie jak Ja?

Zainteresowania: nie świadczą o tym, jakim jestem człowiekiem!

41

Saturday, April 24th 2010, 9:32pm

bez obrazy... widzę że tylko sygnaturki robisz dodając tak zwany nick... czyli po prostu wpisujesz nick, zmieniasz kąt, rozmiar i kolor i wklejasz na obrazek...
ani to profesjonalne ani super, a nawet fajnie się nie prezentuje....
może zróbmy konkurs?? niech ktoś kto chce mieć sygnaturkę wstawi zdjątko a ja i Ty wstawimy jego nick i osoba która wstawi to zdjątko sama wybierze, które lepsze...

Jak Ci napisałem na PW, to wyglądało to tak jakbyś tego w ogóle nie przeczytał... wpiszę tutaj rozmowę (Ludzie sami oceńcie jak to brzmi)
Ja:
widzę, że specjalizujesz się trochę w edycji obrazów
Potrafisz tworzyć bardziej skomplikowane kształty, dodawać efekty, posługiwać się warstwami obrazów??
Ja się kiedyś w to bawiłem, ale przestałem, bo nie miałem czasu:/
Potrzebuję stworzyć sobie super avatar, na którym będzie kwiat, nei wiem jeszcze jaki, ale, żeby był na tle stworzonym od podstaw przez Ciebie
a sygnaturka w podobie, tylko, żeby ten kwiat leżał

Byłbyś w stanie mi pomóc?? Ja oczywiście nie jestem z tych, którzy nic nie robią.. Bym Ci pomógł tyle ile potrafie zapodał warstwy, poszukał informacji dla Ciebie... cokolwiek co będę w stanei to zrobie Nie mam czasu na taką zabawę samemu, ponieważ pracuję, studiuję zaocznie, mam dziewczynę, robię samochód, mam kurs w pracy dodatkowy... nie mam czasu w ogóle... :/
Uważam, że to by była też świetna lekcja/nauka dla Ciebie jeśli idziesz w kierunku grafiki komputerowej to może Ci się to przydać bardzo, i jeśli masz poniżej 17 lat to jeśli takim hobby się zajmujesz to radziłbym Ci (z doświadczenia kolegów) jak najwięcej ćwiczyć i ładować w tą umiejętność
Pozdrawiam,
Marcin W

Vegna:
Zamówienia proszę składać w moich fabrykach na forum (w mojej sygnie masz linki). Niestety nie przyjmuje zamówień na PW.
Ja:
spytałem czy dałbyś radę bo tak to nawet nie będę Ci zawracał tym uwagę
Vegna:
Jeśli chcesz żebym Ci coś zrobił to nie zawracaj mi głowy na pw tylko pisz w fabrykach.
8| 8| Ieśli f mojim pośće som błendy, to śię nie pszejimói po mam Dysleksję 8| 8|
www.delphi.forumex.pl
____________________________________________________________________________________________________

Vegnagun

Intermediate

Skąd?: Świdnica

Zainteresowania: Grafika, Programy do grafiki m.in. GNU Image Manipulation Program (GIMP), Talker, Życie towarzyskie.

42

Sunday, April 25th 2010, 8:04am

To nie jest temat "Oceń mnie" tylko moja fabryka. Więc nie pisz mi tu że to jest tak a nie inaczej. Pisałem że jestem początkujący ale teraz nie widać żadnych nowych zamówień to nie widać jakie już zrobiłem postępy. Nie chcę żadnych konkursów. To tyle.

Zajrzyj do mojej fabryki:
SYGNATUR | AVATARÓW

colddisc

Beginner

Skąd?: się biorą tacy ludzie jak Ja?

Zainteresowania: nie świadczą o tym, jakim jestem człowiekiem!

43

Monday, April 26th 2010, 1:48pm

wielce jaśnie pan się boi krytyki....
widać, zachowujesz się jak dziecko...
i nie martw się, nie utworzę działu o Tobie bo to nie ma sensu... jak dwie do pięciu osób aktywnych jest na forum to nie ma to sensu:)
mam nadzieję że kiedyś dorośniesz ?( może:D

Tymczasem pozdro... i pozdrawiam wszystkie dzieci, które satysfakcjonują się takimi słabymi sygnaturkami, które potrafiłem zrobić mając 10 lat na kompie....
Ci co nie potrafią tego samego zrobić to uważam, takich za "Dzieci NEO" które tylko siadają do kompa, grają, piszą na gadu, wchodzą na nk i bocą...

Jeśli Vegna jesteś choć odrobinę mądrzejszy od nich to nie pomagaj takim dzieciom tkwić w tym:]
i skoro poczyniłeś postępy pokaż... zapodaj jakiś Twój super twór... wiesz co to demo?? demo po wstępny pokaz umiejętności

Przemyśl to i nie odpowiadaj mi jak dziecko tylko jak normalny człowiek:)
8| 8| Ieśli f mojim pośće som błendy, to śię nie pszejimói po mam Dysleksję 8| 8|
www.delphi.forumex.pl
____________________________________________________________________________________________________

Vegnagun

Intermediate

Zainteresowania: Grafika, Programy do grafiki m.in. GNU Image Manipulation Program (GIMP), Talker, Życie towarzyskie.

44

Monday, April 26th 2010, 3:08pm

Pisz co chcesz ;) Mi to wisi ^^

P.S. Masz to demo jak tak bardzo chcesz.

SYGNATUR | AVATARÓW

Big Ryder

Niezarejestrowany

45

Wednesday, May 5th 2010, 11:53am

Veg, potrafiłbyś zrobić obrazki, takie jakie ja mam ??

Vegnagun

Intermediate

46

Wednesday, May 5th 2010, 1:50pm

Niestety nie zajmuje się animacją.

SYGNATUR | AVATARÓW

Big Ryder

Niezarejestrowany

47

Wednesday, May 5th 2010, 4:30pm

Aha, to jesteś specem od robienia statycznych obrazków :|
To co zrobiłem to istna drobnostka :]
wejdź na
www.mybannermaker.com

i sobie pokombinuj z animacją i nie tylko :)

48

Monday, January 24th 2011, 11:52am

Fajne robisz sygnaturki ale używasz kiepskich fontów. Nie dodajesz też cienia przez co wydają się "paintowe"
Gry online typu Wolni Farmerzy oraz inne gry podobne do Farmerama

Oceń ten temat