Nie jesteś zalogowany.

Dear visitor, welcome to Forum SpaceAdventure. If this is your first visit here, please read the Help. It explains how this page works. You must be registered before you can use all the page's features. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Tyronom

Beginner

Skąd?: Szczecinek

1

Monday, April 6th 2009, 9:22pm

Legend DragonS [LD]

Serdecznie zapraszam dobrych graczy do klanu który rozbudzi ducha SpaceAdventure:D Nasz klan powstał żeby uzbierać jak najlepszych graczy z SA i razem stanšć na jak najwyższej pozycji w rankingach, no i jeszcze żeby razem miło spędzić czas w SA! Więc jeszcze raz pisze, jesteœ dobry? WSTĽP!:D

Data powstania klanu: 05.04.2009

Legend DragonS
Najbardziej drapieżny klan w SA!

Przyjmujemy tylko graczy którzy maja więcej wygranego złota niż przegranego!

Oferujemy:

100l deuteru (MAX)
Kolorowe opisy
Darmowš naprawę
Talker klanowy
Wsparcie klanu
20 rang!

Wymagamy:

Min. 10lvl
Więcej wygranego złota niż przegranego!
Aktywnej gry! (Zbyt długie niegranie bez wyjaœnienia może doprowadzić do wyrzucenia z klanu!)
Poczucia humoru :->
Bycia gotowym na wojny! na WYGRANE i mogšce zdarzyć się PRZEGRANE!
Wpłacania, lecz jest ono bardzo niskie. Nie ma żadnego wpłacania co tydzień tylko wymaganš sumę na każdš rangę oczywiœcie trzeba mieć też wymagany poziom na tš rangę. Jest też czas na wpłacanie pożšdanej sumy, przykład pierwsza i druga ranga:

10-20lvl - Dragoœ: 2.000 złota i 5 delois = 1 tydzień
21-30lvl - Dragonek: 5.000 złota i 10 delois = 1 tydzień

Czyli nie dostaniecie rang nie majšc tych wymagań, myœlę że sš one dobrze dopasowane.
(Więcej dowiecie się w klanie).

Myœlę że powinno wam się u nas podobać ;]

Jeœli ktoœ przyjdzie a potem tak sobie odejdzie to idzie na czarnš listę i nie ma prawa powrotu chyba że mnie jakoœ przekona:)

OdwiedŸ mnie:)

This post has been edited 47 times, last edit by "Tyronom" (Jun 11th 2009, 6:22pm)

maurycy

Beginner

Skąd?: Warszawa

Zainteresowania: Nauka

2

Wednesday, April 8th 2009, 2:07pm

ja jak nie dawno zobaczylem ze powrociles i zalozyles swoj dawny klan to chcialem do ciebie dolaczyc a teraz czytam ze "Wpłacania, lecz jest ono bardzo niskie. Nie ma żadnego wpłacania co tydzień tylko wymaganš sumę na każdš rangę. (Jak dowiecie się po wstšpieniu do klanu)." to juz nie chce bo nie olubie takich klanow co trzeba kase wplacac zeby lepsza range miec jak juz to wole taki klan gdzie range przy lvl zmieniaja np.:
1-10lvl - ranga???
10-20lvl- ranga ???
...
Mam swoje zdanie!

Tyronom

Beginner

3

Saturday, April 11th 2009, 10:24pm

Faktycznie Ÿle to tu napisałem teraz poprawiłem i powinno być jasno wyjaœnione z tymi rangami:) Trzeba też mieć lvl ;P

Drako1000

Beginner

Skąd?: Żuromin

Zainteresowania: Szkoła:( (szkoda że za niš nie płacš)

4

Sunday, April 12th 2009, 6:52am

bardzo ładny kolorowy opis :) i smoczek wyczepiasty

maurycy

Beginner

5

Sunday, April 12th 2009, 1:34pm

teraz jest lepiej :)
Mam swoje zdanie!

Tyronom

Beginner

6

Tuesday, May 19th 2009, 9:19pm

Hah 12 pkt. jesteœmy 1 w rankingu jeœli chodzi o pkt. Klan okazał się sukcesem teraz tylko dalej go rozwijać i będzie git majonez;) 4 wygrane wojny:)

Skąd?: Lwówek Œlšski

7

Sunday, May 24th 2009, 4:59pm

heh Tyronom masz racje klan wypalił i teraz trzeba dalej sie starać żeby wskoczyć na fotel lidera w rankingu :D Szkoda tylko ze tyle klanów odrzuca od nas wyzwania, ale to już szczegół :)

Tyronom

Beginner

8

Friday, June 26th 2009, 8:19pm

UP

/// Warn za SPAM ! Zupełnie nic nie wnoszšcy post, a taki będš karane ! - krystian55

Tyronom

Beginner

9

Saturday, June 27th 2009, 4:33pm

To znaczy że podnoszę temat tak robiš często na innych forach jak coœ publikujš:D

/// nie będę komentował na jakie ty fora wchodzisz... - krystian55

Zainteresowania: gracz i uczeń

10

Sunday, July 5th 2009, 8:28am

Fajny klan ! Miła atmosfera i zawsze jest z kim pogadać na talku :)
Tyronom poproœ maro o wyłšcznoœć co do smoka bo spotkałem kilku graczy ze smokiem z poza klanu a to nasza sygnaturka klanu ;)

Tyronom

Beginner

11

Sunday, July 5th 2009, 10:34pm

No ja mogę tyle co ty:P Więc napisz na forum się spodoba mu to może zrobi ;)

This post has been edited 1 times, last edit by "Tyronom" (Jul 5th 2009, 10:34pm)

maurycy

Beginner

12

Wednesday, October 7th 2009, 9:28pm

Klan jest rewelacyjny!!! bardzo często mamy wojny, talker cišgle żyje, godziny napadów podawane sš co 3dni na każdy dzień! pomoc duża w klanie np. ktoœ cie atakuje to zgłaszasz komuœ z większych lvli i my się nimi zajmujemy, potrzebujesz surówki na planetę? nie ma problemu bo zawsze ktoœ może wysłać, mila atmosfera i oczywiœcie klan rozbudowany na maxa :) Wiec bardzo polecam i Zapraszam!!!
Mam swoje zdanie!

*nicolas*

Niezarejestrowany

13

Thursday, October 29th 2009, 5:27pm

ten klan jest wyršbisty pierwszy klan taki spotkałem na talku klanowym zawsze ktoœ godziny napadów podajš 100l deuteru darmowa naprawa fajne rangi miła atwosmera no i mili gracze fajni tak jak ten klan

lechita123

Trainee

Zainteresowania: Piłka Nożna

14

Saturday, February 6th 2010, 1:08pm

Fajny opis jednak nie za bardzo lubie ten klan

Oceń ten temat