Nie jesteś zalogowany.

Dear visitor, welcome to Forum SpaceAdventure. If this is your first visit here, please read the Help. It explains how this page works. You must be registered before you can use all the page's features. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Maro400

Administrator

Skąd?: Tarnobrzeg

1

Sunday, August 2nd 2009, 11:37am

Nowe osoby do Space News

Witam,
wiele osób chce zobaczyć kolejne wydania Space News, jednak poprzedni redaktorzy zrezygnowali z powodu braku czasu itp, wydawanie gazetki zostało zaprzestane.
Jeœli jednak ktoœ chciałby się podjšć tego miejsca może zgłosić się tutaj
potrzebny jest redaktor - osoba która jest odpowiedzialna za wydanie gazetki i posklejanie zebranych materiałów
osoby dostarczajšce materiały - kilka osób które najlepiej żeby ze sobš współpracowały, zbierajš materiały na każdy numer i przesyłajš do redaktora z ewentualnymi uwagami

zaznaczam, że takie osoby nie mogš się zgłaszać tylko po to żeby sobie spróbować jak to jest, muszš to być osoby odpowiedzialne które nie rzucš tego tak szybko i będš regularnie przygotowywać co powinni

w tym temacie możecie się zgłaszać jeœli ktoœ byłby chętny przejšć gazetkę
należy podać jako kto chcielibyœcie "pracować" i jakie macie pomysły na gazetkę, przydadzš się jakieœ nowe rozwišzania :)
jeœli znajdš się odpowiednie osoby to ujrzycie znowu gazetkę

GeralT

~Metallica Fan~

2

Monday, August 3rd 2009, 3:26pm

Zgłaszam chęć do pracy w gazetce. Mogę wzišć jakiœ dział, albo zostać redaktorem

Skąd?: Koszalin

3

Tuesday, August 4th 2009, 10:35am

Ja również!

maurycy

Beginner

Skąd?: Warszawa

Zainteresowania: Nauka

4

Tuesday, August 4th 2009, 12:16pm

Ja chetnie zostane redaktorem!!! czesto pomagalem wczesniejszym redaktorom wiec mysle ze sie do tego nadaje:)
Mam swoje zdanie!

krystian55

Super Moderator

Skąd?: KIELCE

5

Tuesday, August 4th 2009, 1:56pm

Ja zgłaszam fakt iż w najbliższym czasie nie będę miał internetu i w cišgu najbliższego miesišca nie będę miał możliwoœci pisania artykułów do gazetki więc rezygnuję z pisania "Kawałów" :)
[URL=http://www.spaceadventure.pl/zobacz,6893.html][/URL]

WSZELAKIE SPRAWY ZWIĽZANE Z FORUM PROSZĘ KIEROWAĆ NA PW. ODWOŁAŃ OD WARNÓW NIE PRZYJMUJE !

Skąd?: Zgierz

Zainteresowania: Uczeń

6

Tuesday, August 4th 2009, 7:44pm

Jeżeli nikt nie ma nic przeiwko to chętnie pomogę przy gazetce. Miałem mieć trzy działy - Wojny klanów, Życie klanów, Reklamy klanów
Smuœ dziękuje za odwiedziny i zaprasza jutro :D

Roman

Beginner

Skąd?: Nowy Sšcz

7

Tuesday, August 4th 2009, 7:45pm

Quoted

krystian55 napisał(a)
Ja zgłaszam fakt iż w najbliższym czasie nie będę miał internetu i w cišgu najbliższego miesišca nie będę miał możliwoœci pisania artykułów do gazetki więc rezygnuję z pisania "Kawałów" :)

Chce mieć dział kawały

Klan Dla Ciebie !

[URL=http://www.spaceadventure.pl/klany&zobacz,404.html]NOOB\'s [NS][/URL]

This post has been edited 1 times, last edit by "Roman" (Aug 4th 2009, 8:10pm)

Zainteresowania: bezrobitny

8

Wednesday, August 5th 2009, 12:11am

Ja chciałbym pomagać przy gazetce...Miałem mieć Kawały do robienia i chciałbym je robić...Więc się zgłaszam...

Pozdrawiam...

Karol9867

Beginner

Skąd?: Kielce

9

Wednesday, August 5th 2009, 6:45pm

Quoted

maurycy napisał(a)
Ja chetnie zostane redaktorem!!! czesto pomagalem wczesniejszym redaktorom wiec mysle ze sie do tego nadaje:)

Ja uważam że Maurycy bardzo się nadaje i ja bym dał mu szanse. Jeżeli miałoby być głosowanie to własnie na niego bym oddał głos :D

Szudi kto powiedział że Ty masz robić kawały ?

PS
Powiem Wam tyle zobaczymy kto zostanie redaktorem to jest najważniejsze i on z reszty powinien dobrać kadre pomocników zobacze kto zostanie i wtedy ewentualnie zgłosze się do jakiœ działow

This post has been edited 1 times, last edit by "Karol9867" (Aug 5th 2009, 6:46pm)

Dance4Love

Green Angel

Skąd?: Lublin

Zainteresowania: Uczeń szkoły œredniej

10

Wednesday, August 5th 2009, 8:10pm

ja mogę œmiesznoœci ;d

Już rok pracuję z wami na stanowisku administrator forum!
Dziękuję wszystkim tym którzy pomagajš nam
utrzymywać porzšdek i sprawować kontrolę nad forum.
02.12.2008r <- Pierwszy start forum SpaceAdventure

Skąd?: Gdańsk

Zainteresowania: nic

11

Thursday, August 6th 2009, 5:47am

Ja jestem za tym zeby albo geralt albo visnia byli redaktorami 2 odpowiedzialne osoby redaktorzy rownie dobrze mog by dwaj bedsie dzieliobowizkami i bedzie gitara
YoYoTo JaM-e-eM

By Havoc

krystian55

Super Moderator

Skąd?: KIELCE

12

Thursday, August 6th 2009, 4:56pm

Quoted

Meem napisał(a)
Ja jestem za tym zeby albo geralt albo visnia byli redaktorami 2 odpowiedzialne osoby redaktorzy rownie dobrze mog by dwaj bedsie dzieliobowizkami i bedzie gitara

Visnia ? Rzeczywiœcie odpowiedzialni ludzie...
[URL=http://www.spaceadventure.pl/zobacz,6893.html][/URL]

WSZELAKIE SPRAWY ZWIĽZANE Z FORUM PROSZĘ KIEROWAĆ NA PW. ODWOŁAŃ OD WARNÓW NIE PRZYJMUJE !

13

Thursday, August 6th 2009, 6:31pm

ja nic do niego nie mam fajny koles poradzilby sobie z byciem redaktorem gazetki
YoYoTo JaM-e-eM

By Havoc

14

Thursday, August 6th 2009, 7:44pm

A może Ty krystian55?

Skąd?: Lwówek Œlšski

15

Thursday, August 6th 2009, 9:28pm

Quoted

Visnia napisał(a)
A może Ty krystian55?

krystian55 tak, ale ty to raczej nie : )

Zainteresowania: bezrobitny

16

Thursday, August 6th 2009, 11:05pm

Karol9867
Visnia miał byc redaktorem ale wielu osoba to nie odpowiadało szukal juz osob do pomocy wybral mnie do kawalow. A masz jakis problem?

GeralT

~Metallica Fan~

17

Friday, August 7th 2009, 11:09am

krystian przez miesišc nie będzie miał internetu, więc odpada

18

Friday, August 7th 2009, 3:01pm

ja bym zaglosowal i na visnie i na geralta
YoYoTo JaM-e-eM

By Havoc

Karol9867

Beginner

Skąd?: Kielce

19

Saturday, August 8th 2009, 5:01pm

Quoted

szudi napisał(a)
Karol9867
Visnia miał byc redaktorem ale wielu osoba to nie odpowiadało szukal juz osob do pomocy wybral mnie do kawalow. A masz jakis problem?

No problemu to nie ale to dziwne jakoœ Visnia wybrał już wtedy ciebie a Krystian55 jeszcze wtedy miał neta i nie rezygnował nigdy z działu kawałow. Swojš drogš Ty Visnia to uszczypliwy jesteœ :P prawie jak Kuba z TVN ale obawiam się że jeżeli chodzi o gazety to sporo ci do niego brakuje.
Sytuacje myœle rozwišże sonda z kandydatami na redaktora

This post has been edited 1 times, last edit by "Karol9867" (Aug 8th 2009, 5:06pm)

Skąd?: Opole

20

Monday, September 28th 2009, 8:39pm

Mógłbym objšć kawały i pomagać w innych nieprzygotowanych tematach.

Oceń ten temat