Nie jesteś zalogowany.

Dear visitor, welcome to Forum SpaceAdventure. If this is your first visit here, please read the Help. It explains how this page works. You must be registered before you can use all the page's features. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Roman

Beginner

Skąd?: Nowy Sšcz

1

Sunday, August 9th 2009, 10:05am

Umowy

Mam taki pomysł żeby można było zawierać umowy z innymi graczami . Polegało by to na sprzedawaniu rzeczy bezpoœrednio pomiędzy graczami .
1 .Klikasz na napis "Umowy"
2 . Wybierasz rzecz
3 . Wpisujesz cenę
4 . Wpisujesz nazwę gracza i wysyłasz

I teraz tylko czekasz jak gracz akceptuje umowę albo ja odrzuci

Acha i nie piszcie ze wtedy upadły by aukcje bo gram tez w inna gre o nazwie "Zielone Imperium" i tam sš umowy a aukcje i tak idš œwietnie

Co wy na to ?

Klan Dla Ciebie !

[URL=http://www.spaceadventure.pl/klany&zobacz,404.html]NOOB\'s [NS][/URL]

Skąd?: Koszalin

2

Sunday, August 9th 2009, 1:48pm

RE: Umowy

Fajne :D Ale nie przejdzie ;)

-Bartek-

Niezarejestrowany

3

Friday, August 14th 2009, 8:03am

Też by to bardzo dobre ale gracze by korzystali z tego w sposób nie sprawiedliwy z konta na konto swoje rzeczy przerzucali by bany były większe jestem na nie!

This post has been edited 1 times, last edit by "-Bartek-" (Aug 14th 2009, 8:05am)

Roman

Beginner

Skąd?: Nowy Sšcz

4

Sunday, August 16th 2009, 7:21pm

Quoted

-Bartek- napisał(a)
Też by to bardzo dobre ale gracze by korzystali z tego w sposób nie sprawiedliwy z konta na konto swoje rzeczy przerzucali by bany były większe jestem na nie!

Ale jak by sie tak działo to by maro dawał nie bana ale by usuwał konto wiec zmniejszyła by się il multikont

Klan Dla Ciebie !

[URL=http://www.spaceadventure.pl/klany&zobacz,404.html]NOOB\'s [NS][/URL]

Big Ryder

Niezarejestrowany

5

Sunday, August 16th 2009, 7:29pm

i zwiększyłaby się iloœć usunięć, pomysł niedopracowany

Karol9867

Beginner

Skąd?: Kielce

6

Thursday, August 20th 2009, 4:57pm

Quoted

Big Ryder napisał(a)
i zwiększyłaby się iloœć usunięć, pomysł niedopracowany

no i choćby dlatego ten pomysł jest dobry multikont by było mniej a to przecież nie byłoby złe, zreszta teraz jak ktoœ chce to i tak może ustawionš aukcje zrobić na 2h a tutaj tak samo jest ban więc po co ryzykować

Big Ryder

Niezarejestrowany

7

Tuesday, August 25th 2009, 10:34am

ciekawe ile graczy gra w te "Zielone Imperium" ?

apostata

Niezarejestrowany

8

Tuesday, August 25th 2009, 3:52pm

ja np. grałem ale mi sie znudziło

GeralT

~Metallica Fan~

9

Wednesday, August 26th 2009, 11:05am

To nie jest temat do rozmówek na temat tego kto gra w zielone imperium, proszę trzymać się tematu!!!

Big Ryder

Niezarejestrowany

10

Wednesday, August 26th 2009, 1:03pm

w te "zielone imperium" to pewnie gra sporo graczy, a w SA gra mniej i dlatego te "umowy" sš bez sensu, bo byłyby sporo banów albo i nawet usunięć, a poza tym upadłby aukcje

This post has been edited 1 times, last edit by "Big Ryder" (Aug 27th 2009, 11:03am)

apostata

Niezarejestrowany

11

Wednesday, August 26th 2009, 8:53pm

ja jestem za pomysł mi się podoba i uważam że ma sens.. można by się spokojnie z kimœ dogadać a że zniknš multikonta to chyba jest plus nie prawdaż? a jeżeli już komuœ bardzo to przeszkadza że straci konto można by dać wybór graczom chodzi mi oto że maro albo GM będzie pisał do gracza które chce żeby konto zostało usunięte jeżeli nie odpisze usuwa się mu wszystkie albo losowo

adiXXXL

Niezarejestrowany

12

Thursday, December 3rd 2009, 8:38pm

Temat przestarzały .

Zamykam

adiXXXL

Oceń ten temat