Nie jesteś zalogowany.

Dear visitor, welcome to Forum SpaceAdventure. If this is your first visit here, please read the Help. It explains how this page works. You must be registered before you can use all the page's features. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, January 5th 2010, 3:12pm

[IDEA] Kasowanie wpisów Wiadomoœci/Dziennik

Jak dobrze wiecie, coraz częœciej podczas grania pokazuje się info:

Quoted

503 Service Unavailable Virtual Server overloaded - high load (or servicing) in progress.

I gra ogólnie gra działa wolno. Co powiecie na to, by wpisy w dzienniku i wiadomoœci wysłane i odebrane były kasowane, po minięciu 7dni od dostania tych informacji(wiadomoœć/wpis dziennik)... Oczywiœcie byłaby też dodana nowa zakładka w wiadomoœciach [Zapisane], gdzie można przenieœć jakšœ "ważnš" wiadomoœć. Osobiœcie uważam, że to pomoże w problemie wolnego działania gry. Proszę tylko o poważne odpowiedzi. Pozdrawiam: Kozacki Nick

This post has been edited 1 times, last edit by "MamKozackiNick" (Jan 5th 2010, 3:12pm)

maurycy

Beginner

Skąd?: Warszawa

Zainteresowania: Nauka

2

Tuesday, January 5th 2010, 3:16pm

ok pomysl ale usuwaly by sie TYLKO info. z dziennika po 7 dniach oczywiscie skrzynka "Zapisane" miala by limit heh ale to juz zalezy od marka, wiadomosci to nie jest dobry pomysl bo czasami sobie czytam jak ktos mi cos napisal albo jakis dowod itp.
jak juz to z raportami w Planecie bo tam sie tego duzo gromadzi ... mam 80 str. :D
Mam swoje zdanie!

BruceLee

Beginner

Skąd?: Stąporków

Zainteresowania: Grać w SA

3

Tuesday, January 5th 2010, 3:26pm

dobry pomysłó jestem na tak:):D

Może coœ więcej??Uzasadnij swojš wypowiedŸ.

adiXXXL

Skąd?: Wa-Wa + Legionowo + Pobyłkowo Małe

4

Tuesday, January 5th 2010, 3:27pm

Dobry pomysł ale wiadomoœci z dziennika się przydajš nawet te stare np. patrzysz kto ci dał 2 tygodnie temu dużo złota i atakujesz go znowu... ja nie zapamiętuje nicków tylko wklejam z dziennka więc usuwanie po 7 dniach mi się nie podoba.
Co innego z wiadomoœciami i raportami z planety, to można usuwać :)
ale po dłuższym terminie jak 14 dni bo 7 to za mało

Maro400

Administrator

Skąd?: Tarnobrzeg

5

Tuesday, January 5th 2010, 5:09pm

Wiadomoœci nie sš ruszane, dziennik sam się usuwa jeœli wiadomoœci sš już na prawdę stare, a w bazie jest ich zbyt duża iloœć.
Lepiej jeœli sami będziecie pilnowali czyœcić dziennik i wiadomoœci, bo głównie największa iloœć to jest logowań i multi-logowań

maurycy

Beginner

Skąd?: Warszawa

Zainteresowania: Nauka

6

Tuesday, January 5th 2010, 6:01pm

no to dobry pomysl kasowanie samemu :P tylko dobrze by bylo jakbys wprowadzil ze mozna usuwac zaznaczone strony :/ bo nr.1 nie chce usuwac ... a usuwaja sie wszystkie kliknieciem jednym
Mam swoje zdanie!

Magos

Opiekun konkursu MISS

Skąd?: Opole

7

Tuesday, January 5th 2010, 6:21pm

Quoted

maurycy napisał(a)
no to dobry pomysl kasowanie samemu :P tylko dobrze by bylo jakbys wprowadzil ze mozna usuwac zaznaczone strony :/ bo nr.1 nie chce usuwac ... a usuwaja sie wszystkie kliknieciem jednym

Nom , dobrze by było , bo niektóre raporty potrzebuje a nie które nie...

DaviD

Właściciel Imperium

Zainteresowania: Technologia, Architektura, Era kosmiczna :), Avatar ;]

8

Tuesday, January 5th 2010, 6:57pm

A może do tego taka opcja pozwalajšca na zapis raportów czy czego tam jeszcze do pliku na komputerze?

9

Friday, January 15th 2010, 8:55pm

Pomysł mi się nie podoba, bo jak Maro wspomniał można ręcznie usunšć, a do zapisania raportu można Screen'a dać. :P

adiXXXL

Niezarejestrowany

10

Monday, January 25th 2010, 8:33pm

Temat przestarzały

Zamykam

adiXXXL

Oceń ten temat