Nie jesteś zalogowany.

Dear visitor, welcome to Forum SpaceAdventure. If this is your first visit here, please read the Help. It explains how this page works. You must be registered before you can use all the page's features. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Vegnagun

Intermediate

Skąd?: Świdnica

Zainteresowania: Grafika, Programy do grafiki m.in. GNU Image Manipulation Program (GIMP), Talker, Życie towarzyskie.

1

Saturday, January 9th 2010, 9:53am

Aukcje

Wpadłem na pomysł ulepszenia aukcji. Myœlę że lepiej by było gdyby był podawany dokładny czas zakończenia np. 1 godzina 23 minuty. Co wy na to ? 8)

Zajrzyj do mojej fabryki:
SYGNATUR | AVATARÓW

Magos

Opiekun konkursu MISS

Skąd?: Opole

2

Saturday, January 9th 2010, 4:09pm

Mi się nie podoba ;p Wtedy nie będzie w ogóle zabawy , bo kazdy bedzie wiedzial dokladny czas

DaviD

Właściciel Imperium

Zainteresowania: Technologia, Architektura, Era kosmiczna :), Avatar ;]

3

Saturday, January 9th 2010, 7:38pm

Kiedyœ czas był okreœlany bardzo niedokładnie (długie, krótkie itp.). Nie każdy był z tego zadowolony, bo nie wiedział ile dokładnie jeszcze będzie trwała aukcja, przez co trudniej mu było rozplanować działania, dlatego więc wprowadzono dokładniejsze pokazywanie czasu do zakończenia aukcji, czyli nie słowa które każdy może interpretować inaczej, a czas (z dokładnoœciš do 10 minut). Szybko jednak zaczęli licytować w ostatnich minutach, przez co kupienie przedmiotu stało się doœć trudne, dlatego zredukowano dokładnoœć do pół godziny. Zadowala ona obie strony.
To powinno niektórym uœwiadomić, że pomysł nie przejdzie :O.

This post has been edited 1 times, last edit by "DaviD" (Jan 9th 2010, 7:39pm)

Big Ryder

Niezarejestrowany

4

Sunday, January 10th 2010, 10:25am

lepiej to zostawić tak jak jest, jest dobrze :)

maurycy

Beginner

Skąd?: Warszawa

Zainteresowania: Nauka

5

Monday, January 11th 2010, 2:15pm

no dobry pomysl ale myse ze maro nie dolaczy tego do gry poniewaz duzo pamieci by to pochlanialo jak juz to z dokladnoscia do 10minut ^^
Mam swoje zdanie!

6

Friday, January 15th 2010, 9:26pm

Zły pomysł, bo tak to każdy, by wiedział kiedy zalicytować jak wspomniał DaviD.

adiXXXL

Niezarejestrowany

7

Monday, January 25th 2010, 8:39pm

Temat przestarzały

Zamykam

adiXXXL

Oceń ten temat