Nie jesteś zalogowany.

Dear visitor, welcome to Forum SpaceAdventure. If this is your first visit here, please read the Help. It explains how this page works. You must be registered before you can use all the page's features. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

kacper5434

Beginner

Skąd?: Radzymin

Zainteresowania: porkourem

1

Thursday, January 28th 2010, 11:39am

Mam najlepszy pomysł na quest:)

Ten quest by polegał na tym aby odnaleœć na stronie całej gry Jakieœ Gwiazdy planety Częœci legendarnego statku jeszcze nie wiem:) Nagroda do ustalenia przez Maro400 :]Kto jest na tak?

DaviD

Właściciel Imperium

Zainteresowania: Technologia, Architektura, Era kosmiczna :), Avatar ;]

2

Thursday, January 28th 2010, 1:26pm

Nom, z legendarnym statkiem byłoby dobre, tylko legendę jakšœ trzeba wymyœlić, a na nagrodę pasowałoby mi poskładanie tego statku, którym potem będzie można latać :](mniam). (Może coœ z legendarnej floty Feniksów?)

To ja mam jeszcze takš propozycję abyœ napisał historyjkę, potem będzie można to dokładnie ocenić. Z tego co jest napisane może wyjœć coœ naprawdę ciekawego, ale można też totalnie skopać (myœlę że to drugie się nie zapowiada ;)).

Maro400

Administrator

Skąd?: Tarnobrzeg

3

Thursday, January 28th 2010, 3:33pm

czekam na historie mojego Nostromo :)

kacper5434

Beginner

4

Thursday, January 28th 2010, 5:16pm

Oj oj oj...Będzie ciężko opisać Nostromo:)

Maro400 jakoœ na jutro zrobię tom historyjkę o Nostromo:)

// A może 2 tomy?

dawidzior

Beginner

Skąd?: NS

5

Friday, January 29th 2010, 8:59am

RE: Mam najlepszy pomysł na quest:)

super pomysł ale lepiej dać pierw na sondy,
ten quest jest jak event czyli nie zmieniać questów tylko dodać coœ do menu
:) siemka to ja:)

kacper5434

Beginner

6

Sunday, January 31st 2010, 11:46am

Masz rację tylko niemam pomysłu na tš historyjkę:((

DaviD

Właściciel Imperium

7

Sunday, January 31st 2010, 12:30pm

Z chęciš mogę zaproponować kilka, jeœli oczywiœcie się zgodzisz ;).

kacper5434

Beginner

8

Thursday, February 4th 2010, 5:11pm

Jasne że się zgodzę

DaviD

Właściciel Imperium

9

Thursday, February 4th 2010, 7:04pm

No to tak, miała być historia Nostromo, tak? Ok, mam nadzieję że będzie odpowiednia. Moja wizja historii fury admina:

Lata temu nie było jeszcze œwiata. Był jednak Maro400, w którego głowie, po wczeœniejszym zwiększeniu mocy twórczej zrodził się pomysł. Od tego momentu zaczšł tworzyć się œwiat. Nie powstawał on z materii, lecz z informacji. Nie był też zbytnio skomplikowany.

Mimo to, twórca nie miał zamiaru patrzeć na niego jedynie z zewnštrz. Chciał w nim uczestniczyć, eksplorować go i być jego częœciš. Do tego potrzebował obiektu umożliwiajšcego podróże po powstajšcym œwiecie w formie innej niż zwykła informacja. Gdy tylko rozwinšł œwiat do odpowiedniego poziomu, można było zrobić Moc, czyli niematerialny, haotyczno-energetyczny obiekt do poruszania się w niedokończonym œwiecie. Z czasem obiekt przybrał postać materialnš. Był to wielki, zbudowany z tworzywa nie występujšcego nigdzie indziej, pionowy trapez, z krótszš podstawš skierowanš ku dołowi. Z górnej był lepszy widok. Tam więc znalazła się sterownia, przez póŸniejszych pilotów nazywana mostkiem. Nieco niżej został umiejscowiony komputer główny, a jeszcze niżej tron admina. Na samym dole znalazły się wszystkie pozostałe pomieszczenia użytkowe. Tak skonstruowany Nowa Moc wystarczał do swobodnego zarzšdzania i rozbudowy bardzo niedoskonałego jeszcze œwiata. Gdy ten był już na ukończeniu i lada dzień mieli pojawić się nowi przybysze dla których został zrobiony kosmos, pojawił się problem. Mimo że na poczštku miało nie być za dużo ludzi, a ich statki poczštkowo nie miały należeć do najlepszych, Nowš Moc trzeba było zabezpieczyć. Co prawda większy okręt robi większe wrażenie, ale nie chodziło tu o podziw ze strony młodych pilotów lecz o zabezpieczenie. Twórca œwiata w końcu musi wyróżniać się z tłumu. Do górnej częœci okrętu został dołšczony półokršgły moduł scalajšcy. Scalał on zespół antenowy wraz z komputerowym centrum informacyjnym i czujnikami, oraz bryłę obronnš, do której rozchodziło się z niego promieniœcie jedenaœcie ramion. Na rogach jedenastokštnej bryły zamontowano główne czujniki o zasięgu 100 lat œwietlnych, a do każdej zewnętrznej œciany wielkiej bryły dobudowano jedenaœcie potężnych wieżyczek, zdolnych zniszczyć nawet najlepszy statek w kilka sekund. Wielka antena miała zasięg na całš galaktykę, co w połšczeniu z superkomputerami i czujnikami na planecie głównej oraz połšczeniem z zaœwiatami (czytaj œwiatem realnym) dało możliwoœć łatwego podglšdu, kontroli i modyfikacji całego œwiata. Tak, ze zwykłego urzšdzenia do podróżowania powstało œmiercionoœne narzędzie zagłady - Nostromo.

Œwiat sporo się od tamtego czasu zmienił. Dodano do niego wiele udogodnień. Obok starego powstał nawet nowy, bardziej zaawansowany œwiat, oferujšcy dużo więcej możliwoœci. Mimo to, Nostromo nie zmieniło się ani trochę od tamtych czasów. Jest tak samo stare, tak samo wielkie i tak samo tajemnicze jak od poczštku swojego istnienia.

Jak tam się podoba, może być? Trafiłem w wyobrażenia Maro400? Wy tu odpowiadajcie, a ja teraz trochę zajmę się sobš :O.

This post has been edited 2 times, last edit by "DaviD" (Feb 4th 2010, 7:05pm)

kacper5434

Beginner

10

Thursday, February 4th 2010, 7:39pm

No wysiliłeœ się jestem na tak jeszcze tylko ciekawe czy maro400 się spodoba:) :D

lechita123

Trainee

Zainteresowania: Piłka Nożna

11

Friday, February 5th 2010, 1:35pm

Bardzo dobre ale troche mało akcji

Vegnagun

Intermediate

Skąd?: Świdnica

Zainteresowania: Grafika, Programy do grafiki m.in. GNU Image Manipulation Program (GIMP), Talker, Życie towarzyskie.

12

Friday, February 5th 2010, 2:07pm

lechita123 nie krytykuj bo sam byœ lepszego nie zrobił ;(

Zajrzyj do mojej fabryki:
SYGNATUR | AVATARÓW

BruceLee

Beginner

Skąd?: Stąporków

Zainteresowania: Grać w SA

13

Saturday, July 3rd 2010, 3:54pm

zarąbiste jestem na tak tylko szkoda ze maro nie zaglada;(;(;(;(