Nie jesteś zalogowany.

Dear visitor, welcome to Forum SpaceAdventure. If this is your first visit here, please read the Help. It explains how this page works. You must be registered before you can use all the page's features. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Skąd?: Wrze-snia

1

Sunday, January 31st 2010, 10:04pm

Pomysl na rozbudowę talkera itp:)

1. Wyznaczyc specjalnych modow(prawie Gm-ow) do moderowania talkera gdyz czasme zdarzaja sie sytuacje w ktorej mod staje sie stronniczy. Bylem swiadkiem jednej takiej sytucji w ktorej mod obrazil gracza i nie dostal za to bana;)
oczywiscie ci modzi talkera nie mogliby grac zeby nie byc stronniczy

2.wprowadzic na talkerze szept. czyli że jesli uzytkownicy chca cos sobie pwoiedziec zeby nie musieli schodzic na PW po prostu wklikaliby nazwe gracza na talku (przy tym wyswietlalby sie komunikat np /w i nick gracza) i pisalby cos do niego, cos co tylko on by widzial i druga osoba:) . tš propozycje zaczerpnšlem z innej gry więc niektorzy moga jš znac:)

3.Rozbudowa klanow. Polegalaby ona na tym ze klan z klanem moga zawiazac sojusz istniejacy i obowiazujacy w grze. wiec np. gdyby ktos chcial innego zaatakowac wyswitlalby mu sie komunikat:to jest twoj sojusznik itp:)

4. rozbudowa talkera klanowego: polegalaby ona na tym ze jeden klan moglby wspoldzielic
talker ze swoim sojusznikiem

5. Rozbudowa wojen: polegalaby ona na tym ze oprocz jednego klanu prowadzacego wojne punkty dla nich mogliby tez nabijac ich sojusznicy. oczywiscie za jeden atak sojusznika na wrogi klan np 0.25 lub 0.50 pkt:)

To na tyle mam nadzieje że pozytywnie to skomentujecie;]
Fight For Fun

lmb50

Beginner

Skąd?: Ostrołęka

Zainteresowania: Wyścigi rowerowe gimp

2

Monday, February 1st 2010, 1:27pm

Jestem na tak to by rozbudowało grę na ciekawszš !

adiXXXL

Niezarejestrowany

3

Monday, February 1st 2010, 1:31pm

Jeżeli pomysł wszedł by w życie gry to ,,MODEM" mógłbym zostać JA , ponieważ nie gram i żadnej stronniczoœci by nie było .

DaviD

Właściciel Imperium

Zainteresowania: Technologia, Architektura, Era kosmiczna :), Avatar ;]

4

Monday, February 1st 2010, 3:56pm

Jeden mod to za mało :rolleyes: :D. Tak normalnie to zwykli modzi powinni obiektywnie oceniać postępowanie wszystkich użytkowników talkera. Można by takich modów wprowadzić, chociaż nie jestem co do tego do końca pewny. (Róbta co chceta :D).
W towarzystwie się nie szepcze :P :D (ale i tak jestem za :)).
Może w ogóle jakiekolwiek traktaty? Jakaœ nazwa paktu, z jakim klanem (klanami) i do zaznaczenia różne punkty co klany po podpisaniu dokumentu będš mogły robić, czego nie, a co będš musiały, oraz warunki unieważnienia (np. sojusz przestaje obowišzywać jeœli któraœ ze stron złamie większoœć postanowień).
Talker mi się podoba. Można to dołšczyć do punktu poprzedniego. Fajnie by było gdyby można było łšczyć klany w różny sposób (talker, wiadomoœci, fundusze, styl opisu (najpierw trzeba było by coœ takiego zrobić, ale z tym CHYBA trochę roboty), opisy lub jego częœci, rangi, osoby rzšdzšce itp., czyli np. po podpisaniu odpowiedniego porozumienia klanu A z klanem B klan A i klan B miałby wspólny talker, wspólnych właœcicieli (założyciel klanu A mógłby zarzšdzać klanem A i klanem B i na odwrót), wspólna częœć opisu, a nawet całkowita fuzja). Mogłyby wtedy powstawać wspaniałe, wielkie struktury SA realizujšce ciekawe polityki.
Sojusznicy i zdobywanie punktów w wojnach, fajnie, może dobrze by było gdyby można było dołšczać się do wojny za zgodš strony do której się dołšcza, ewentualnie dołšczyć mogliby tylko sojusznicy. Albo po prostu się lać z wrogiem sojusznika nieoficjalnie, chociaż to w zasadzie i teraz jest mozliwe.

Bardzo ciekawy pomysł ogólnie :), jestem za.

5

Monday, February 1st 2010, 5:28pm

co do tych sojuszów o tych atakach to stanowcze NIE! Już z Maro400 o tym gadałem i by to zajeło dużo serwera wyszukiwanie graczy z wykluczeniem tych z sojuszu. Więc srryyyyy ale pozdro. Do reszty się nie wypowiadam bo mi to obojętne.

DaviD

Właściciel Imperium

Zainteresowania: Technologia, Architektura, Era kosmiczna :), Avatar ;]

6

Monday, February 1st 2010, 7:47pm

A nie mogło by zapisywać częœci informacji na kompach graczy? (przynajmniej teoretycznie się da :D.)

Vegnagun

Intermediate

Skąd?: Świdnica

Zainteresowania: Grafika, Programy do grafiki m.in. GNU Image Manipulation Program (GIMP), Talker, Życie towarzyskie.

7

Tuesday, February 2nd 2010, 11:36am

punkt 1 i 3 mi się podoba bo urozmaiciłoby to grę ;) ale pozostałe nie sš raczej dobre :/ mógł by być też problem z 503 jeœli by wprowadzono choć 1 z tych pomysłów :/

Zajrzyj do mojej fabryki:
SYGNATUR | AVATARÓW

Skąd?: Wrze-snia

8

Tuesday, February 2nd 2010, 6:01pm

nom wiem ale w wiekszosci tych lepszych gier np jest jeden glowny GM i kilku podrzednych;))
maro moglby sobie takiego wybrac:D
wtedy o wiele szybciej gra by dzialala i mozna by pomyslec o otwarciu nowego servera;)
Fight For Fun

lechita123

Trainee

Zainteresowania: Piłka Nożna

9

Friday, February 5th 2010, 1:24pm

Ja bym wolał żeby mod na talker był do kupienia na klan za jakieœ 1000delois i to klan wyznacza moderatora

Oceń ten temat