Nie jesteś zalogowany.

Dear visitor, welcome to Forum SpaceAdventure. If this is your first visit here, please read the Help. It explains how this page works. You must be registered before you can use all the page's features. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Twórca

Beginner

Skąd?: (Koszalin/Worcester)

Zainteresowania: Wiele, wiele ; p

1

Tuesday, February 16th 2010, 5:49pm

Oprowadzenie na forum.

Witam , przyszedł mi do głowy pomysł ,a mianowicie można by było zrobić tu na forum dodatkowy dział czy poddział i tam znajdowały by się rzeczy których nie może zobaczy zwykły gracz np : jak wyglšda talker z panelu moderatora talkera :) czy jak wyglšda jak modek daje bana :) Napiszcie tu swoje opinie na tego temat :)

PS ; jeżeli sie nie podoba , to nie wypisujcie tysiaca powodow bo to jest nie potrzebne napiszcie poprostu NIE! :)

Z góry dzieki :)

lmb50

Beginner

Skąd?: Ostrołęka

Zainteresowania: Wyścigi rowerowe gimp

2

Tuesday, February 16th 2010, 6:04pm

Może być.

Skąd?: Wa-Wa + Legionowo + Pobyłkowo Małe

3

Tuesday, February 16th 2010, 6:06pm

dobry pomysł jakieœ screeny i opis ... ktoœ może się czegoœ nauczy i potem zostanie moderatorem :)

adik120

Niezarejestrowany

4

Tuesday, February 16th 2010, 6:51pm

no dobra załóżmy że powstanie taki dział , będzie pokazany panel moda i ... i nic panel GM 'a na pewno nie pedzie pokazany.

Uważam że cały nowy dział to za dużo ale jakiœ screen z panelu moda mógłby być :)
Pozdrawiam

Twórca

Beginner

5

Tuesday, February 16th 2010, 6:54pm

Własnie myslalem przedewszystkim o panelu Marka ,lecz jezeli mówisz że nie da rady to nie... ale chociaż można do tego temaciku dodac jak wyglada panel Moda; p bo z mojego punktu widzenia to jest ciekawe:)

adik120

Niezarejestrowany

6

Tuesday, February 16th 2010, 6:57pm

A panel mara może być nie ograniczony :P

lechita123

Trainee

Zainteresowania: Piłka Nożna

7

Tuesday, February 16th 2010, 7:19pm

Bardzo fajny pomysł bo nie raz się zastanawiałem jak ta dzidka mnie codziennie banuje (napisała mi nawet że uwielbia dawać mi bana ) :D

This post has been edited 1 times, last edit by "lechita123" (Feb 16th 2010, 7:19pm)

Skąd?: Pabianice

8

Tuesday, February 16th 2010, 7:36pm

Mnie to bez różnicy :P Ale Marek musi wyrazić zgodę!!! ;) Chociaż jest coœ fajnego w odrobinie tajemniczoœci :D
[URL=http://www.spaceadventure.pl/zobacz,896.html][/URL]

BruceLee

Beginner

Skąd?: Stąporków

Zainteresowania: Grać w SA

9

Tuesday, February 16th 2010, 7:38pm

Quoted

lechita123 napisał(a)
Bardzo fajny pomysł bo nie raz się zastanawiałem jak ta dzidka mnie codziennie banuje (napisała mi nawet że uwielbia dawać mi bana ) :D
mnie Justin:P a pomysl bardzo dobry 10/10:D:D:P:D

Vegnagun

Intermediate

Skąd?: Świdnica

Zainteresowania: Grafika, Programy do grafiki m.in. GNU Image Manipulation Program (GIMP), Talker, Życie towarzyskie.

10

Tuesday, February 16th 2010, 8:03pm

Ja też jestem za tym ale myœlę że jak Dzidke, Justin, Halu itd ładnie poproszę to mi zrobiš screena i mi pokażš :P

Zajrzyj do mojej fabryki:
SYGNATUR | AVATARÓW

Twórca

Beginner

11

Tuesday, February 16th 2010, 8:04pm

Dzieki ; p

12

Tuesday, February 16th 2010, 8:54pm

Fajny pomysł jestem na TAK.

DaviD

Właściciel Imperium

Zainteresowania: Technologia, Architektura, Era kosmiczna :), Avatar ;]

13

Tuesday, February 16th 2010, 9:29pm

Klan od œrodka, klan z punktu widzenia założyciela, planeta, klan Mara, planeta Mara, gadżety moda na talkerze, gadżety GMa i gadżety Mara :). Chciałbym zobaczyć jak to wyglšda :).

This post has been edited 1 times, last edit by "DaviD" (Feb 16th 2010, 9:29pm)

Twórca

Beginner

14

Tuesday, February 16th 2010, 9:33pm

DaviD ja też lecz tymi rzeczemi od Mara dajmy sobie narazie spokoj , on teraz nie ma czasu na takie cos ... moze kiedy indziej :)ale te inne mozna zrealizować ; p

15

Tuesday, February 16th 2010, 9:37pm

Proszę bardzo więcej niż panel moda nie zobaczycie to słowa admina :)

Twórca

Beginner

16

Tuesday, February 16th 2010, 9:40pm

Hmm fajnie to wyglšda ... troche innaczej sobie to wyobrazałem ; p

17

Tuesday, February 16th 2010, 9:41pm

No mówiłem ze nic specjalnego :P

adik120

Niezarejestrowany

18

Tuesday, February 16th 2010, 9:51pm

niby nic specjalnego ale prawie kazdy chciałby mieć taki panel , choć przez dzień :P

This post has been edited 1 times, last edit by "adik120" (Feb 16th 2010, 9:52pm)

lechita123

Trainee

Zainteresowania: Piłka Nożna

19

Wednesday, February 17th 2010, 7:41am

Halu jak to nic najzwyczajnego sam sobie to inaczej wyobrażałem ale i tak chciałbym móc taki coœ

DaviD

Właściciel Imperium

Zainteresowania: Technologia, Architektura, Era kosmiczna :), Avatar ;]

20

Wednesday, February 17th 2010, 8:44am

Fajne. Za ile można takie kupić? :D :P. Te nicki modów to nicki wszystkich modów czy tylko tych znajdujšcych się aktualnie na talku? Ten panel jest pod talkerem? Pokazany regulamin moda to całoœć czy częœć? A usuwanie wiadomoœci na talku działa tak jak w klanie, tak? Jakie sš długoœci banów i co jeszcze jest do wyboru w polu wyboru zabronione? Co się stanie jeœli zaznaczy się pole Nie pokazuj wpisu na talkerze?

This post has been edited 2 times, last edit by "DaviD" (Feb 17th 2010, 8:47am)

Oceń ten temat