Nie jesteś zalogowany.

Dear visitor, welcome to Forum SpaceAdventure. If this is your first visit here, please read the Help. It explains how this page works. You must be registered before you can use all the page's features. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

-bawelo-

Niezarejestrowany

1

Tuesday, May 4th 2010, 5:24pm

Numerki

Chcę,aby w numerkach wygrywało się złoto równe (poziom x 1000)

This post has been edited 1 times, last edit by "-bawelo-" (May 5th 2010, 7:14pm)

Big Ryder

Niezarejestrowany

2

Tuesday, May 4th 2010, 6:34pm

jeżeli chodzi o numerki, to dobry pomysł, obecna wygrana 10.000 złota, to zdecydowanie za mało, taki gracz jak ja miałby 49.000 złota i miałbym akurat na jedną state, pod uwagę trzeba wziąć fakt, że losowania numerków są co tydzień i wygrywają tylko 10 osób . . .

Co do przesyłania flot, uważam, że jest to zbędne, ruszyły by multikonta, i zbroiłyby tą główną postać, a to byłoby nie fair w stosunku do innych graczy

lechita123

Trainee

Zainteresowania: Piłka Nożna

3

Tuesday, May 4th 2010, 6:41pm

1 to ztymi numerkami jest fajne ale 2 o flocie jest do niczego

Vegnagun

Intermediate

Skąd?: Świdnica

Zainteresowania: Grafika, Programy do grafiki m.in. GNU Image Manipulation Program (GIMP), Talker, Życie towarzyskie.

4

Wednesday, May 5th 2010, 1:48pm

Pierwszy pomysł ekstra :) Ja sam się staram wygrać choć te 10k a i tak mi się nie udaje :P Tylko raz wygrałem. spory zysk by był :) Drugi pomysł wcale mi się nie podoba.

Zajrzyj do mojej fabryki:
SYGNATUR | AVATARÓW

DaviD

Właściciel Imperium

Zainteresowania: Technologia, Architektura, Era kosmiczna :), Avatar ;]

5

Wednesday, May 5th 2010, 7:22pm

To z numerkami to świetny pomysł :thumbsup: .

Vegnagun

Intermediate

Zainteresowania: Grafika, Programy do grafiki m.in. GNU Image Manipulation Program (GIMP), Talker, Życie towarzyskie.

6

Thursday, May 6th 2010, 4:04pm

To teraz trzeba zobaczyć czy jest to w ogóle możliwe do zrealizowania :) Ogólnie to potrzeba tylko chęci.

SYGNATUR | AVATARÓW

Big Ryder

Niezarejestrowany

7

Thursday, May 6th 2010, 4:11pm

Jednak co do tego, to wzór na wygraną w numerkach powinna być dużo większa.

Wzór : Level*Level*100

Wygrywają tylko 10 osób. I w dodatku loteria odbywa się co tydzień.
Loteria mogłaby odbywać się np. dwa razy w tygodniu.

lechita123

Trainee

8

Thursday, May 6th 2010, 5:24pm

Big Ryder lvl*lvl*10 k to o wiele za dużo niech zostanie lvl * 10k

Big Ryder

Niezarejestrowany

9

Thursday, May 6th 2010, 5:59pm

Po pierwsze :

Jest mała szansa na wygranie w loterii 1:20 (w przybliżeniu)

Po drugie :

Losowanie numerków jest co tydzień

Po trzecie :

Gdyby ten pomysł wszedł w życie, byłoby więcej graczy zapisanych na tą loterie

Po czwarte :

Pierwszy wzór brzmiał :
level*1000
A mój wzór to Level*Level*100

Vegnagun

Intermediate

10

Friday, May 7th 2010, 2:50pm

Pierwszy wzór (Level*1000) jest najlepszy. Big Ryder Twój wzór jest głupi trochę bo z tego by wynikało że ktoś kto ma 100 lvl wygra 1kk :/ Głupio trochę by było.

SYGNATUR | AVATARÓW

Big Ryder

Niezarejestrowany

11

Friday, May 7th 2010, 5:07pm

Veg, ale to jest magia loterii :) :) :)

Ten pierwszy wzór dotyczyłby obecnej loterii.

A ten drugi wzór, dotyczyłby drugiej loterii, w której byłoby 3 szczęśliwców, zamiast 10 ;)

lechita123

Trainee

12

Saturday, May 8th 2010, 10:44am

a może tak że w loteri tygodniowej wygrywa się lvl * 10k
a wprowadzić loterie miesięczną gzie wygrywa się lvl*lvl* 10 k

Vegnagun

Intermediate

13

Saturday, May 8th 2010, 10:54am

Najlepsza propozycja to propozycja Big Ryder ale ja mam taki pomysł żeby odbywała się ta loteria co tydzień ale szczęśliwiec tylko 1 :D To był by osiąg wygrać w takiej loterii. Ja będę ciągle za propozycją tą co podałem 2 zdania wcześniej i za propozycją początkową czyli Level x 1000.

SYGNATUR | AVATARÓW

Big Ryder

Niezarejestrowany

14

Saturday, May 8th 2010, 12:35pm

W tej drugiej loterii mogłoby zapisać się maksymalnie 100 lub osób, a tym szczęśliwcem mogłaby być tylko jedna osoba, aby nie było tak lekko :D
Oraz los byłby odpowiednio droższy i zależałby od poziomu gracza.
Wzór : level * 2 .
Los kosztowałby level*2 delois.

Vegnagun

Intermediate

15

Saturday, May 8th 2010, 6:44pm

Może wystarczyła by stała cena 50 delois bo nie ma sensu takiej ceny robić jak tylko 1 osoba wygra.

SYGNATUR | AVATARÓW

Big Ryder

Niezarejestrowany

16

Saturday, May 8th 2010, 6:46pm

Też tak myślałem tak w granicach 50-75 delois .

17

Sunday, May 9th 2010, 8:01am

Najlepsza wg. mnie jest propozycja [level * 1000] i nadal 10 zwycięzców. Gdyby były wprowadzone jakieś nie wiadomo jakie loterie, gdzie można wygrać 1kk to wylosowane osoby za bardzo się wybiły.

Vegnagun

Intermediate

18

Sunday, May 9th 2010, 9:14am

Ale właśnie to jest magia loterii :) W Lotto ludzie nie narzekają jak ktoś wygra parę milionów :P

SYGNATUR | AVATARÓW

19

Monday, May 10th 2010, 1:01pm

No to skoro miałoby być te załóżmy 1kk to raz na miesiąc taka loteria, a nie co tydzień.

Vegnagun

Intermediate

20

Monday, May 10th 2010, 2:03pm

Dłuższy termin to dobry pomysł. Tylko ja bym proponował żeby może co 2-3 tygodnie a nie co miesiąc.

SYGNATUR | AVATARÓW