Nie jesteś zalogowany.

Dear visitor, welcome to Forum SpaceAdventure. If this is your first visit here, please read the Help. It explains how this page works. You must be registered before you can use all the page's features. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Twórca

Beginner

Skąd?: (Koszalin/Worcester)

Zainteresowania: Wiele, wiele ; p

1

Tuesday, July 27th 2010, 12:44pm

Taki Pomysł xD

Witam, wczoraj wieczorem przyszedł mi do głowy pomysł dotyczący planety, nie wiem czy to dobry pomysł, nie wiem czy wypali czy nie i nie wiem również czy już ktoś taki pomysł proponował więc tak , Planeta dlugo nie miała nowych rzeczy itp a jak każdy wie że z Planety można transportować surowce, więc czemu by nie można tranportować innej osobie złota lub delois, oczywiscie te złoto było by tylko na planeta poniewaz tak to by sobie graczy porobili multi (i tak wiekszoc ma - .-) i by mieli kupe kasy więc z tej strony to nie jest dobry pomysł, ale gdyby było można wysłać tylko na planeta, i to złoto by sie przydało do powiekszenia planetki jak ktoś biedny albo po prosu na surowce, napiszcie tu co myślicie i może wypali a tak btw powino wreszcie coś tam powstać poniewaz giełda nie wypaliła.

Pozdrawiam TwórcaX2 8o

Big Ryder

Niezarejestrowany

2

Tuesday, July 27th 2010, 7:04pm

Ten pomysł jest dobry, dodatkowo można by było dodać rzeczy, aby za złoto i delois trzeba by było kupić/zbudować ...

lechita123

Trainee

Zainteresowania: Piłka Nożna

3

Monday, August 23rd 2010, 12:02pm

tak by byla fabryka multi bo wszyscy chcieli by wzmocnic swoja główną planete