Nie jesteś zalogowany.

Dear visitor, welcome to Forum SpaceAdventure. If this is your first visit here, please read the Help. It explains how this page works. You must be registered before you can use all the page's features. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

DaviD

Właściciel Imperium

Zainteresowania: Technologia, Architektura, Era kosmiczna :), Avatar ;]

1

Saturday, January 24th 2009, 4:41pm

udogodnienia do klanu

Parę rzeczy może by się przydało:

- Możliwoœć zamiany złota na delois (i na odwrót) przez klan, zgodnie z aktualnym kursem
- organizowanie eventów klanowych (czyli możliwoœć wydawania zgromadzonych funduszy członkom członkom klanu). Możnby było zrobić coœ takiego jak na aukcjach (pokaż 25 ostatnich aukcji), żeby można było złapać oszustów, albo jakiœ system gdzie pisze się co chce się zrobić, organizuje jakiœ konkurs itp i wysyła zgłoszenie, Maro400 to czyta, i jeœli konkurs za bardzo pomógłby jakiemuœ graczowi albo był niebezpieczny czy coœ takiego to kliknšł by odrzuć i eventu by nie było. (albo dać obie opcje :))
- i jeszcze taka opcja :).

Co o tym myœlicie?
Piszcie w sprawie wyglšdu konkursów, znaczy sposobu ich programowania czy jak to tam nazwać.

This post has been edited 1 times, last edit by "DaviD" (Jan 24th 2009, 4:42pm)

Skąd?: Gdańsk

Zainteresowania: nic

2

Saturday, January 24th 2009, 5:02pm

Jestem ZA jest to bardzo dobry pomysł oby doszedl do skutku :)
YoYoTo JaM-e-eM

By Havoc

Drako1000

Beginner

Skąd?: Żuromin

Zainteresowania: Szkoła:( (szkoda że za niš nie płacš)

3

Saturday, January 24th 2009, 7:09pm

ja jestem w 100% za

krystian55

Super Moderator

Skąd?: KIELCE

4

Saturday, January 24th 2009, 7:21pm

Czy wy wszyscy myœlicie, że Maro to jest jakiœ bóg, co może zrobić wszystko ? Żeby do skutku doszły takie pomysły, to trzeba na nowo pisać program aktualizujšcy, wiem z doœwiadczenia w innych grach, że pomysły na update zazwyczaj kończš się niczym.
[URL=http://www.spaceadventure.pl/zobacz,6893.html][/URL]

WSZELAKIE SPRAWY ZWIĽZANE Z FORUM PROSZĘ KIEROWAĆ NA PW. ODWOŁAŃ OD WARNÓW NIE PRZYJMUJE !

Drako1000

Beginner

5

Saturday, January 24th 2009, 7:51pm

wiem wiem ale jak się nazbiera tak więcej pomysłów to może kiedyœ Maro zrobi ale to i tak w ... roboty

Maro400

Administrator

Skąd?: Tarnobrzeg

6

Saturday, January 24th 2009, 8:28pm

co do tematu to moglbym zrobic ten "kantor klanowy", ale wysylanie zlota klanowego to musialoby byc pilnowane i skrypt z eventami klanowymi jest dosc trudny

co do wszystkich pomyslow teraz na forum to musze napisac ze jak na razie nie jestem w stanie nic zrobic, grypa mnie dopadla, szkole tez mam, a juz po tym roku kiedy codziennie cos pisalem to chcialbym odpoczac i moze na feriach (poczatek lutego) cos sprobuje zrobic, w dodatku czesc pomyslow tutaj jest zbedna, ktora nic ciekawego ani pomagajacego nie da

Drako1000

Beginner

7

Sunday, January 25th 2009, 1:40am

kurde dupnie że cie grypa dopadła :( życzę ci szybkiego wyzdrowienia

Oceń ten temat