Nie jesteś zalogowany.

Dear visitor, welcome to Forum SpaceAdventure. If this is your first visit here, please read the Help. It explains how this page works. You must be registered before you can use all the page's features. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Skąd?: Z Polski xD

Zainteresowania: Denerwuję ludzi :D

1

Tuesday, December 23rd 2008, 10:08pm

Fifa 09

Ma ktoœ może pojęcie co mogę zrobić,by moja "kochana" Vista wykrywała dostęp do sieci,bo nie mogę zweryfikować fify X(
Wszystko działa,a fifa nie wykrywa połšczenia sieciowego.

2

Sunday, December 28th 2008, 9:52pm

RE: Fifa 09

Dowiedziałem się,że chodzi tu o blokadę przez firewall. Mam odpowiednie numery itp,tylko nie wiem gdzie one sš i jak je ustawić. Zna się ktoœ na tym?

Maro400

Administrator

Skąd?: Tarnobrzeg

3

Monday, December 29th 2008, 6:39pm

wejdz w Panel sterowania, tam masz zapore systemowa, wylacz ja i zobacz czy pojdzie, jezeli nie pomoze to wylacz antywirusa jesli go masz

4

Tuesday, December 30th 2008, 1:20pm

Napisz jakiego masz firewall'a
Przepraszam za brzydkie posty!!- szatan mi się włamał na konto
||Byłem | Zwiedziłem | Œlad Zostawiłem||
Szatan

5

Friday, January 2nd 2009, 5:01pm

Sam nie wiem jakiego mam firewalla,a zapora jest "wyłšczona". Wygrzebałem w instrukcji co muszę ustawić,tylko nie wiem gdzie i jak:
Wymagania serwisu internetowego EA SPORTS™

a. Zapory (firewall)
Jeżeli Twój komputer jest chroniony przez zaporę, aby móc grać w sieci, musisz otworzyć następujšce porty TCP/IP dla połšczeń wychodzšcych:

HTTP 80 TCP/IP
HTTPS 443 TCP/IP
Połšczenie bezpoœrednie 3659 TCP/IP
Roomsvr 30440-30449 TCP/IP

Ponadto następujšce porty UDP muszš być otwarte w obu kierunkach (ruch wychodzšcy i przychodzšcy):

Pakiety gry 3658 UDP
Pasek wiadomoœci 9570 UDP

Będę wdzięczny za jakškolwiek pomoc.

GeralT

~Metallica Fan~

6

Wednesday, February 18th 2009, 8:27pm

Otwórz Panel sterowania -> Zapora systemu Windows -> Wyjštki -> i zaznacz tutaj fifę

OdpowiedŸ udzielona to zamykam ;> //ano

a ja otwieram bo user nie napisał czy to zadziałało // darth maul

7

Wednesday, March 18th 2009, 12:28am

Dodanie do wyjštków nie zadziałało. Dodam,że oprócz wspomnianej visty mam neostrade,co dodatkowo utrudnia wszelkie działania. Ustawienie portów będzie chyba jednak potrzebne...

Oceń ten temat