Nie jesteś zalogowany.

Dear visitor, welcome to Forum SpaceAdventure. If this is your first visit here, please read the Help. It explains how this page works. You must be registered before you can use all the page's features. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Skąd?: Pomorskie

Zainteresowania: Uczeń

1

Wednesday, June 17th 2009, 5:33pm

Rozbudowa...

Rozbudowany Engine a właœciwie tylko rozbudowa aktualnego Enginu według SaleS`a…
Jest to zbiór przydatnych pomysłów, a nawet kilka dodatkowych systemów, dlatego zapraszam do lektóry :]

*Dodanie umiejętnoœci, w które gracz będzie mógł zaopatrzyć swojego pilota:
- Mechanik: możliwoœć własnej naprawy i ulepszania swojego statku…, poczštkowy poziom 1. Pozwala np. na ulepszenie swojego statku do 15pkt., i naprawy statku o 10p.
- Poszukiwacz: poczštkowy poziom 1. Rozwinięcie tej umiejętnoœci pozwala, na szybsze, i bardziej efektowne poszukiwania. Np. na 1 poziomie można poszukiwać max. 30min., na 2 poziomie 40min., itd.
- Paliwożerca: Poczštkowy poziom 1. W miarę rozbudowy możemy tankować więcej deuteru. Wzrasta także iloœć maksymalna pojemnoœć baku statku.
#Rozbudowy o poziomy sš za poœrednictwem złota i/lub Delois. Iloœć poziomów i koszty do uzgodnienia…

*Rozbudowanie własnej siedziby: Planetę posiadałoby się od poczštku gry. Siedzibę wznosimy na planecie, i rozbudowujemy o kolejne poziomy, jak np. Kopalnie…, Jeœli znajdujemy się, w siedzibie, zostajemy automatycznie naprawiani (iloœć pkt. Naprawy zależy od iloœci rozbudowy umiejętnoœci mechanik). Dostajemy także bonus obrony.

*Usprawnienie rozgrywki: Polegałoby na wybieraniu pomiędzy wygranš w: złocie, delois, deuterze i doœwiadczeniu. Po prostu daje to możliwoœć wyboru, że np. zdobywa się więcej złota, czy deuteru. Jeœli masz dużo złota jest, bez sęsu aby przybywało go jeszcze więcej. Dlatego zaznaczasz, że chcesz otrzymać tylko doœwiadczenie i sprawa załatwiona…

*Efekt wizualny: Daje nam możliwoœć „upiększenia” naszego statku, np. dodanie nowych skórek, czy kolorów. Jest tu dużo pracy dla grafika, ponieważ daje to nam tylko satysfakcję z tego, że mamy ładniejszy statek 

*Tworzenie własnego statku: Polega na dobraniu własnych częœci, w całoœć tak, aby powstał oryginalny statek… Pomysł ten BARDZO urozmaiciłby rozgrywkę, jest to coœ na projekt gry „SPORE” (bardzo wcišgajšca gra, polecam  ) Oczywiœcie były by do dyspozycji też gotowe statki.

*Ulepszanie: Jeden z moich ciekawszych pomysłów polega na ulepszaniu bronie do ustawionych poziomów, np. +9. Ulepszanie sprzętu na +9 wišże się z cudem, ale jeœli już się uda, otrzymamy naprawdę wartoœciowy przedmiot. Można by było ulepszać nie tylko broń, ale i także silnik czy pancerz. Teraz morze i duży minus, a otóż zniszczenie przedmiotu… Im wyższe ulepszenie tym mniejsza szansa na pomyœlne ulepszenie. Taki drobiazg, ale dodaje „to coœ” 

Tu przedstawię propozycje szczęœcia na pomyœlne ulepszenie:
+9-10%szansa na pomyœlne ulepszenie
+8-20%szansa na pomyœlne ulepszenie
+7-30%szansa na pomyœlne ulepszenie, itd.

Tu zakańczam mojš listę, jak zauważyliœcie dużo jest zwišzane z mechanikiem, także z obrażeniami otrzymywanymi. Naprawa u mechanika wtedy powinna odpowiednio wzrosnšć, ale także niemożliwe było by całkowite zniszczenie statku. Gra jest troszkę nurtujšca, gdy jestem w bardzo dobrym klanie (SG-1), naprawa nic mnie nie kosztuje. Po przegranej walce i straconym max. 1k, naprawiam statek na maxa i zapominam o sprawie. Nie wiem możliwe, że inni w innych sytuacjach, majš inaczej…

Projekt będę edytował w miarę potrzeb i przypływu natchnienia Proszę o wypowiedzi i komentarze, a także o dodanie w miarę morzliwoœci czegoœ do tego projektu.

Projekt jest dosyć duży nie wiem czy przejdzie, ale proszę cię Maro, przeanalizuj to i spróbuj wprowadzić, chociaż częœć pomysłu, jednak trzeba włożyć w to trochę pracy…

PS. Pomysł jest spory i morze wymagać np. œcišgnięcia częœci elementów na dysk twardy, aby usprawnić grę w Internecie..

Pozdrawiam SaleS.
[URL=http://www.spaceadventure.pl/zobacz,9505.html][/URL]

This post has been edited 3 times, last edit by "SaleS" (Jun 18th 2009, 1:56pm)

apostata

Niezarejestrowany

2

Wednesday, June 17th 2009, 6:23pm

moim zdaniem pomysły bardzo fajne ale raczej na SA v3 jeœli już bo teraz to by zmieniło praktycznie całš grę

Roman

Beginner

Skąd?: Nowy Sšcz

3

Wednesday, June 17th 2009, 6:47pm

Bardzo dobry pomysł ...

Klan Dla Ciebie !

[URL=http://www.spaceadventure.pl/klany&zobacz,404.html]NOOB\'s [NS][/URL]

4

Wednesday, June 17th 2009, 6:48pm

nom, miejszych pomysłów jakiœ niemogłem wymyœlić :D

DaviD

Właściciel Imperium

Zainteresowania: Technologia, Architektura, Era kosmiczna :), Avatar ;]

5

Wednesday, June 17th 2009, 6:58pm

Bardzo ładne V3.

W V2 to raczej trzeba poprawiać niedocišgnięcia i wprowadzać jakieœ małe pomysły, bo takich fajnych rzeczy na tym się nie robi, bo trzeba byłoby zrobić reset, a w takim wypadku to chyba o wiele lepiej jest napisać grę od podstaw.

to tyle z mojej strony, a i chętnie bym coœ dołożył, gdyby już V3 miało powstawać :).

PS
Moje pomysły to raczej zawsze sš takie duże :].

6

Wednesday, June 17th 2009, 7:58pm

heh, nom :D

Tylko ciekawe kiedy to V3, chciałbym być na troche równiejszym lev. z resztš :]

Jeans7

Beginner

Skąd?: Żuromin

7

Wednesday, June 17th 2009, 8:45pm

Dobry pomysł.

Skąd?: WaWa

8

Thursday, June 18th 2009, 9:31am

Pomysł b.dobry ale to już na V3 -zgadzam się z poprzednikami :)

maurycy

Beginner

Skąd?: Warszawa

Zainteresowania: Nauka

9

Saturday, June 20th 2009, 3:38pm

moja ocena tego pomyslu to Celujacy xD
ale na V3 jak juz
Mam swoje zdanie!

Skąd?: Gdańsk

Zainteresowania: nic

10

Monday, August 10th 2009, 11:50am

Mo|e by napewno siprzyda
YoYoTo JaM-e-eM

By Havoc

maurycy

Beginner

Skąd?: Warszawa

Zainteresowania: Nauka

11

Thursday, October 8th 2009, 4:56pm

b.dobre pomysly ale jak juz to na nastepna wersje czyli v3 lub zrobic serwerr drgu ian v2 i tam dodac takie rzeczy
Mam swoje zdanie!

gelo89

Beginner

Skąd?: Biała-podlaska

Zainteresowania: uczeń

12

Wednesday, November 4th 2009, 11:32pm

boże nie powtarzajcie się. dobre pomysły ale na V3, lol
[URL=http://www.spaceadventure.pl/zobacz,1554.html][/URL]

BruceLee

Beginner

Skąd?: Stąporków

Zainteresowania: Grać w SA

13

Monday, December 7th 2009, 1:16pm

Quoted

gelo89 napisał(a)

ja też tak myœle ale na v2 też przydałoby się troche pomysłów które by weszły;)

Magos

Opiekun konkursu MISS

Skąd?: Opole

14

Friday, January 1st 2010, 10:57pm

Quoted

BruceLee napisał(a)

Quoted

gelo89 napisał(a)

Maro400 mówił że v3 to będzie całkiem coœ innego niż v1 i v2

DaviD

Właściciel Imperium

Zainteresowania: Technologia, Architektura, Era kosmiczna :), Avatar ;]

15

Saturday, January 2nd 2010, 11:51am

Quoted

Magos napisał(a)

Quoted

BruceLee napisał(a)

Quoted

gelo89 napisał(a)

Maro400 mówił że v3 to będzie całkiem coœ innego niż v1 i v2

Ale mimo że coœ innego, to główne założenia niektórych pomysłów sš wręcz zalecane :).

Oceń ten temat