Nie jesteś zalogowany.

Dear visitor, welcome to Forum SpaceAdventure. If this is your first visit here, please read the Help. It explains how this page works. You must be registered before you can use all the page's features. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, December 27th 2008, 1:04pm

Button

Chcę poruszyć temat aktualnego buttona, którym się "reklamujecie" na innych stronach.
Sama gra ma doœć dobrš oprawę wizualnš, ale button jest okropny, paskudny, niedorobiony, bez smaku i ogólnie jest ŻAŁOSNY! Sam bym zrobił lepszy w paincie po pijaku i po skutku ubocznym sterydów xD
Temat nie ma na celu zgnojenia autora tego buttona, a uœwiadomienie mu, że z "czymœ takim" wiele osób w niego nie kliknie.
Teraz moja propozycja: zmieńcie to, bo to paskudztwo jakich mało.
Błeee...

Maro400

Administrator

Skąd?: Tarnobrzeg

2

Saturday, December 27th 2008, 1:08pm

powiedz o ktory button chodzi - jakby ktos mial czas to bardzo chetnie obezjrze kazda prace bo ja grafikiem nie jestem za bardzo zeby stworzyc cos od zera a jedynie cos moge przerobic, a buttony itp. to tworza gracze

4

Saturday, December 27th 2008, 2:49pm

Quoted

Black Z napisał(a)

wg. mnie ten button wcale nie jest taki zły :)
Przepraszam za brzydkie posty!!- szatan mi się włamał na konto
||Byłem | Zwiedziłem | Œlad Zostawiłem||
Szatan

This post has been edited 1 times, last edit by "|GeralT|" (Dec 27th 2008, 2:50pm)

Drako1000

Beginner

Skąd?: Żuromin

Zainteresowania: Szkoła:( (szkoda że za niš nie płacš)

5

Sunday, December 28th 2008, 3:13am

a według mnie jest trochę za mały nikt go nie zauważy

6

Sunday, December 28th 2008, 9:45am

dla mnie też jest zbyt mały nikt go nie zauwaZy

/// upomnienie za SPAM, radzę nie powtarzać poprzednich wypowiedzi krystian55
http://bshellz.pl && http://bshellz.net -- Darmowe konta shell w bshellz.
Postawic tam mozesz gg 24/h oraz sesje IRC

7

Sunday, December 28th 2008, 12:28pm

Problem w tym, że on jest za duży ^^ Prawdziwy button ma wymiary 88x31, a to jest większe. Wam chodzi pewnie o baner, który rzeczywiœcie jest znacznie większy.

EDIT:
Z nudów sam postanowiłem coœ zrobić, a że nie mam żadnych obrazków zwišzanych z kosmosem użyłem tego statku z loga forum.

This post has been edited 1 times, last edit by "Black Z" (Dec 28th 2008, 1:15pm)

Skąd?: Gdańsk

Zainteresowania: nic

8

Saturday, January 24th 2009, 9:37am

Mi sie podoba button i nic do niego nie mam
YoYoTo JaM-e-eM

By Havoc

9

Monday, February 2nd 2009, 11:45pm

Black Z
szacuneczek dla Ciebie

ps. dziwie sie tylko ze Maro nie zaprosil Cie do wspolpracy
mysle ze masz mase dobrych pomyslow no i talent;)
Lowca zawsze moze stac sie zwierzyna...

Oceń ten temat